Peugeot 3008 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Peugeot 3008

lista silników Peugeot 3008

Oceny Peugeot 3008

2% lepiej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 29.04.2011 13:35:23 przez

Nie wiem jak to jest, ale mimo, iż większość ocen to "dobry", całokształt oceniam na doskonały. Może dlatego, że nie ma w nim niczego, co by choć pod jednym względem kompromitowało. Auto dla hedonisty:) Jest tak przyjemne, tak fajnie skoncentrowane na kierowcę, tak ciche i płynne, że żal wysiadać. Bardzo dobra nawigacja, bardzo precyzyjna. Telefon także super. Skórzana tapicerka, skrętne biksenony, head up display, piękny panoramiczny dach, czarny perłowy lakier... auto jest poprostu wspaniałe. Po czesko niemieckiej siermiężności jestem nim poprostu zachwycony.

dodano 12.11.2009 15:03:00 przez

brak odpowiednich schowków; brak elektrycznych szyb z tyłu w standardzie; brak wielu czujników (np poziomu płynu do spryskiwaczy). brak regulacji pod lędźwie; brak możliwości podniesienia siedzenia z tyłu. Ksenony w opcji tylko dla najwyższego modelu to jakaś głupota. Opcjonalny zestaf Hi-Fi JBL to jedna wielka tandeta - za 2 tys zł dostajemy subwoofer, który jest schowany w miejscu na koło zapasowe i przykryty dwoma warstami podłogi + półką. Efekt jest taki, że prawie go nie słychać wewnątrz, za to na zewnątrz auta bardzo dobrze.

dodano 23.05.2014 10:35:38 przez

Z samochodem same problemy od nowości. Słabej jakości czarny lakier,nawet po delikatnym ,ręcznym myciu mnóstwo rys. Klimatyzacja po 2 latach zaczęła bardzo kiepsko chłodzić (czynnik sparwdzony i filtry wymienione,ozonowanie i sprawdzenie szczelności). Silnik benzynowy nie lepszy, wymieniany łańcuch rozrządu przy przebiegi 8 tyś kilometrów! Szok. A efekt jest taki że dalej hałasuje. Sprzęgło szarpie,nie sposób ruszyć samochodem bez szarpnięcia a jeżdze już wiele lat i nigdy nie miałem takich problemów.

dodano 29.11.2011 15:29:53 przez

Jakby nie silnik dałbym ocenę: DOBRZE. Natomiast jeśli klient kupuje nowe auto, to nawet przez myśl mu nie przejdzie, że silnik rozsypie się po 100 tyś km. Peugeot udaje, że pierwszy raz taka sytuacja się zdarzyła, a w opinii ludzi, którzy znają te silniki, jest to dość często występujący problem. Auto bardzo przyzwoite, wygodne, przyciągające uwagę, ale mój egzemplarz to porażka. Szkoda, że na taki trafiłem, ponieważ NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIE PEUGEOTA, choć bardzo mi się podobają.

dodano 13.01.2010 11:56:20 przez

Auto bardzo udane. Zawsze byłem fanem niemieckiej myśli technicznej, ale od czasu przejażdżki 3008 zakochałem się w tym aucie. Auto zdecydowanie różni się od pozostałych aut koncernu PSA. Jeździłem jeszcze peugeotem 308 (zupełnie inne auto pod względem wyciszenia, przestrzeni wewnątrz oraz wykonania oczywiście na korzyść 3008) Posiadam również w domu Peugeota 407 2.0 HDI 136 KM i nie zamieniłbym się z żoną na moje 3008 :)

dodano 21.05.2010 09:53:55 przez

To piekne, oryginalnie wygladajace, komfortowe i dajace wiele radosci auto. wahalem sie pomiedzy nissanem quashqai'em a peugeotem 3008 i po wejsciu do peugeota wiedzialem, ze to bedzie moj samochod. jakosc materialow, projekt wnetrza, praca silnika, jakosc naglosnienia audio- wszystko jakby z klasy wyższej. System wspomagania hamowania : rewelacyjny pomysl, koniec z zaciaganiem recznego na podjazdach!

dodano 27.03.2010 15:56:12 przez

Ogólna moja ocena auta: DOBRY (może nawet DOBRY+). Peugeot 3008 na razie to takie nietuzinkowe auto, do wyglądu którego trzeba się trochę przyzwyczaić. Jak na auto klasy trochę większy kompakt, zaskoczyła mnie np. jakość materiałów: dobry plastik, a tam gdzie w kabinie użyto metalu do ozdoby, jest to metal prawdziwy, nie coś innego plastikowego pokrytego sprayem. Fajny, pojemny schowek/podłokietnik.

dodano 28.12.2013 23:19:28 przez

Puget jest ciekawy, ładny , rzadki na drogach. Blizej mu do klasy premium niż do standardu kompaktu opla czy forda. Jak na razie jestem mile zaskoczony. Taka fajna świeża odmiana po takiej trochę nudnej stylistyce niemieckiej.

dodano 22.09.2010 19:06:54 przez

Błagam o kontakt kogoś z tym silnikiem, tj. 1.6 156KM przy peugeocie 3008. Mój nr tel: 608 078 346. Chciałem takiego kupić a przygotowali mi diesla 150KM i nie wiem co robić a chciałem cały czas benzyne:(

dodano 29.03.2010 17:09:14 przez

To nie jest samozachwyt ze moje oceny sa tak wysokie (obym sie nie mylił co do przyszłosci)bo mam duze doswiadczenie z róznymi samochodami ( w tym słuzbowe) od fiacika zaczynając na duzych SUVach kończąc.

Demonstracyjny Suzuki Jimny Comfort FL

Demonstracyjny Suzuki Jimny Comfort FL

Rocznik: 2013. Przebieg: 1 188 km. Silnik: 1.3 85KM, benzynowy.

Demonstracyjny Nissan Qashqai ACENTA + PAKIET BEZPIECZEŃSTWA + NISSAN CONNECT

Demonstracyjny Nissan Qashqai ACENTA + PAKIET BEZPIECZEŃSTWA + NISSAN CONNECT

Rocznik: 2014. Przebieg: 8 000 km. Silnik: 1.5 110KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Peugeot 3008, oglądali także

Dowiedz się więcej o Peugeot 3008

Przeczytaj o Peugeot 3008

Peugeot 3008 - bez udawania
Peugeot 3008 - bez udawania Powodów do kupna auta może być wiele. Długa droga do pracy, chęć podniesienia statusu społecznego, powiększająca się rodzina czy też zwyczajna miłość do motoryzacji. Wymieniać można by w nieskończoność. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Peugeot 3008, to przez chwilę zastanowiło mnie, jaki powód mogą mieć jego potencjalni nabywcy.

Peugeot 3008 41

Społeczność Peugeot 3008