Oceny Peugeot 301 Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW 2012-2015

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Peugeot 301 Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW 2012-2015

~HG
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Jeżeli nie będzie się oczekiwać zbyt wiele to na pewno zadowoli tych,którzy chcą mieć tani praktyczny i bezawaryjny samochód. To nie jest premium i słabe wygłuszenie,przeciętne prowadzenie czy twarde plastiki wewnątrz są kompromisem między ceną, a praktycznością pojazdu jako całości. Lepiej kupić ten samochód i cieszyć się względnym spokojem niż pojazd z wyższego segmentu w znacznym stopniu zużycia i być stałym bywalcem warsztatu. Nie bez...
~mark64
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Moim zdaniem jak na samochód "budżetowy" ma ładną sylwetkę, a wersja Allure z dokupionymi kilkoma dodatkami jest dobrze wyposażona - w to co potrzeba do codziennej jazdy. Jakość materiałów dobra, montaż elementów bardzo przyzwoity, a silnik diesla rewelacyjny. Komfortowe zawieszenie i duża przestrzeń w kabinie i bagażniku. Samochód jest dość prosty, ale ma wiele dobrze przemyślanych detali ułatwiających życie kierowcy. Oczywiście ma...
~PAWEŁ
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Solidny, niezawodny budżetowy samochód. W miarę szybki dosyć oszczędny. Mający swoje wady ale i też sporo zalet. Jak na tani samochód nieźle wyposażony : klima, eletryka ,abs Zaskoczyło mnie w wyposażeniu czujniki parkowania z tyłu, tempomat, awaryjne światła przy nagłym hamowaniu.
~Robert
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
W tej klasie aut nie ma cudów, są zalety i są niedociągnięcia. Rewelacyjny silnik, spalanie bardzo niskie, w mieście pali 5,5 litra, w trasie do 90 można zejść na 4 litry, a normalnie do 110 km/h 4,5 litra. Pod tym względem rewelacja.
~Klauss
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
auto sprzed lat w nowym opakowaniu. Rozwiązania techniczne bardzo proste, wręcz archaiczne. Oszczędności widać na każdym kroku. Słaba jakość elementów plastikowych. Jedyna ale za to duża zaleta to silnik.
~Jacek
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Kupiłem Peugeota 301, bo cena była dość rozsądna w stosunku do gabarytów pojazdu. A szukałem większego auta, dla 4 osób z bagażami. Zdecydowałem się na Diesla, bo służbowo jeździłem Peugeotem 3008 z tym samym silnikiem i nie było z nim żadnych problemów.
Dziennik kosztów dla Peugeot 301 Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
5,3
~hub8904
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Powy?ej moich oczekiwa?. Jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry stosunek jako?ci do ceny. Uniwersalny do miasta i tras?. Wygodne. Bardzo niskie spalanie. Sporo miejsca w ?rodku i baga?niku a na zewn?trz tylko 4,44m d?. Ma?y, du?y samoch?d. Wy?sze troch? zawieszenie. Idealnie t?umi nier?wno?ci nawierzchni.
~Tomek
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Najtańsze auto w naprawach i serwisie jakie miałem
~sir_Luca
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Z samochodu jestem bardzo zadowolony, ma parę niedociągnięć (o nich niżej) ale biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości naprawdę nie widzę lepszej alternatywy dla tego auta.
~Wojciech Sikora
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
dla mnie to najlepszy kompromis auta oszczędnego, pojemnego, wygodnego z ceną .
Peugeot 301 Sedan