Ocena kierowcy - Peugeot 306 I Hatchback

Czarodziej, 12 lat temu
Rok produkcji 1994
Peugeot 306 I Hatchback 1.4 75KM 55kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Pomimo dziurawych beznadziejnych dróg a zwłaszcza na zimą i na wiosnę zawieszenia trzyma sie dzielnie.
Układ hamulcowy : Wymiana przód tył kupiłem od osoby która nie dbała o te sprawy
Zawieszenie : Naprawa zawiesznia. Polskie dziurawe drogi wykonczą każde zawieszenie
nie ma ocen 4+ nie dam oceny pięć bo to nie było by obiektywne. Na 4+ zasługuje :))
Przy silniku 1,4ccm nie ma co narzekać. Jezeli chcesz wyprzedzać to trzeba redukować. W kabinie przy 100km/h cicho słychac tylko wiatr.
Moje osiągi na poszczegóonych biegach 1biegu 30km/h 2biegu 70km/h 3bieg 100km\'h 4bieg 130km/h 5bieg 150km/h
Jest dobrze a czkolewiek rozwiązania z lat 90 Łatwość naprawy i niskie ceny częsci
Widać dookoła
Na dzisiejsze czasy brak regulacji wysokości fotela. W kabinie dużo miejsca jeżeli jeździsz w cztery dorosłe osoby to jest wygodnie
Brak klimatyzacji w mojej wersji w zimę przy dużych mrozach wolno się nagrzewa
Bardzo duzo miejsca dla kierowcy i pasażera
Nie jest głośno może być ciszej gdy wymieni sie stare łożycka w przednich i tylnich kołach. Ważne też wymienic poduszki pod skrzynią biegów i silnikiem. Wtedy jest naprawde cicho
Przy dzisiejszych cenach paliw przejechanie 100km kosztuje mnie 28zł, w zimę przy cenach ponad 5zł płaciłem za 100km jedyne 33zł. Jak dla mnie koszty akceptowalne:))
Kupiłem tanio pomimo remontów średni koszt przejazdu 100km cena paliwa/koszty remontów/ubezpieczenie nie przekracza 38zł
Przejechałem ponad 50tys km i niegdy mnie jeszcze nie zawiódł. Miałem kiedyś citroena w porównaniu z peugeotem psuł sie na potege

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 75KM 55kW [l/100km]

5,9