Ocena kierowcy - Peugeot 306 I Hatchback

Arek - 306 xsi 2.0 v8 96r., 17 lat temu
Rok produkcji 1996
Peugeot 306 I Hatchback 2.0 121KM 89kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
Auto w 100% spelnia moje oczekiwania. Jest to miejscie male usportowione auto. Jego wyposazenie także mi odpowiada. Klimatyzacja, el sterowanie szyb, lusterek. Auto wyposazono takze w ABS i 2 poduszki powietrzne. Profilowane fotele doskonale trzymają kierowce i pasazera w siedzeniu. 122 Km to moim zdaniem wystarczająco. Dobrze przyspiesza świetnie hamuje. Dobrze wyglada. Poprostu świetne autko.
jest niezawodny. 2.0 8v. idealnie pasuje do tego nadwozia. Nadaje mu sportową nutke. Autko dzieki temu "sercu" chce jechać. Silnik jest niezawodny. Dosyć duzy przebieg a zadnej usterki.
Przelozenia dobrze dobrane ale 5 bieg moglby być dluzszy. Auto jest bardzo elastyczne. Jestem zadowolony.
wersja xsi którą posiadam jest troche utwardzona. Samochod jest oasdzony na 15" felgach. Manie odpowiada takie zawieszenie. Lekko utwardzony ma zaciecie do sportu.
Spelnia moje oczekiwania. Jak dla mnie widoczność na 5.
hmmm jesli chodzi o ergonomie to zauważylem jedna wade. Przycisk do otwierania szyb umieszczony jest bardzo nisko. Lepiej by bylo gdyby byl w bardziej widocznym miejscu. Autko ma takze malą liczbe schowków.
Klimatyzacja. Działa niezawodnie.
Kierowca siedzi w fotelu profilowanym. ma duzo miejsca i duzo przestrzeni. Dorośli pasażerowie z tylu mają ciasno. Mam Autko 3 drzwiowe i daltego tak jest. (moje oczekiwania spełnia)
Wyciszenie jest odpowiednie. Nie trzeba zagluszac silnika radiem.
Kupując to auto myslalem ze 2-litrowka bedzie palila znacznie wiecej. Srednio 8l na 100 km to dla mnie mile zaskoczenie. Ceny przeglądow nie sa zastraszajace. NIe potrafie podac dokladnych cen. wymiany - nie korzystalem z cześci serwisowych kupowalem zamienniki - znaczna roznica cenowa.
Jak na moje oczekiwania to cena jest odpowienia. Tym bardziej ze jest poprostu niezawodne.
Czasami sie zdarzaja. Moja ostatnia to nieszczelnosc korka wlewu oleju.
Niezawodność na 5+. Poprostu brak powaznych usterek.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 121KM 89kW [l/100km]

9,6