Oceny Peugeot 307 I Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW 2001-2005

Peugeot 307 I Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW 2001-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 307 I Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW 2001-2005

~Seba
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Wbrew krążącym opiniom o 307 model ten jest bardzo dobrym produktem szczególnie na tle przereklamowanej konkurencji (szczególnie VW). Przez 4 lata jeździłem autami japońskimi, więc mam obiektywną skalę porónawczą. Wszystko zależy od trybu użytkowania i pochodzenia pojazdu (krajowy serwisowany w ASO czy z importu). Model posiada wszytkie cechy by pretendować do miana auta rodzinnego jak również i o lekkim zabarwieniu sportowym (kolor czarny jak...
2,4
~radek@polfood.net.pl
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Nie polecam tego auta!To najgorszy samochód w moim życiu! Jest ladny konfortowy ale ma jedną dużą wadę NIE JEŹDZI, więcej stoi w ASO niż u mnie w garażu!Po 100tys zaczyna się wszytko w nim sypać! Ostania naprawa po scholowaniu kosztowala 8tys PLN-wymiana pytek sterujących, regeneracja pompy i wtrysków! I jeszcz jedna przestroga przed tym autem- w 307 nie zużwają sie klocki tylko tarcze - wymiana po każdych 60tys. Być może że francuzi produkują...
4,1
~qba
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Mam mojego peugeota od poł roku, kupiłem go trochę zaniedbanego i musialem troche kasy włożyć ale już mam wszystko naprawione i mam nadzieję że troche teraz pojeżdżę. sporo jeżdzę i jak narazie jestem zadowolony, oszczędny, dynamiczny, i myślę ze jak na taką cenę to bardzo dobry wybór
3,2
~igor
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
auto teoretycznie tanie i oszczędne , ja się na to zrobiłem, auto jest szybkie fajnie wyprzedza hamuje jest ładne, ale lubi być zadbane, i kosztownie naprawione, dla osób ceniąch dynamikę estetykę ale nie mających nerwic serwisowych
~marko
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
przez te wszystkie lata nic sie nie zepsuło,dosłownie! 80 tys km przeleciało bez żadnych niespodzianek. Samochód bez zarzutu! Albo mój się taki udał ,albo część opiniodawców na tym forum zwyczajnie mówi nieprawdę.
~W.W.
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Jestem na serio zadowolony, to jest wygodne, dobre auto, ma siwetne wyposarzenie (zalezy od modelu...), nie bardzo moge uwierzyc w ta jego awaryjnosc, bo sam nie mialem takich przygod... moze dlatego ze po prostu dbam i robie przeglady na czas.
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
7,3
~adamski
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Bardzo awaryjne auto oraz bardzo drogi servis i części
4,1
~Pelus
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Może ja mam jakąś udaną wersję ale naprawde czytając inne komentarze nie mogę się przyczepić do tego samochodu. Ładny wygląd, wygodny, jak na razie niezawodny.
~kociubrysek
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Przy takim przebiegu - auto bez zarzutu. Wygodne, bezpieczne, dobrze wyposażone i dość oszczędne. Jego awaryjności nie mogę potwierdzić. Zobaczymy jak będzie po przekroczeniu 200 tys. km.
~mikeber
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Świetna linia nadwozia. Świetne wnętrze i wyposażenie. Dobry i cichy diesel pod maską.
Peugeot 307 I Hatchback