Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Kombi

jacho01@poczta.onet.pl, 18 lat temu
Silnik 1.6 16V 109KM 80kW
Rok produkcji 2002
Peugeot 307 I Kombi 1.6 16V 109KM 80kW 2002-2005 - Oceń swoje auto
Kupiłem to auto dla kobiety sugerując się jej gustem. Bardzo ładny estetycznie wykonany. przyjemnie pracuje silnik i skrzynia. Po pierwszym dniu zabawy chciałem go sprzedać. Prawie nowe auto a zawieszenie wali, twarde, nie dojazdy po naszych drogach. Jeździłem różnymi nowymi autami znajomych ale takiej taczki nie prowadziłem. Gdybym nie wpadł na pomysł zmniejszenia ciśnienia w oponach na pewno bym go sprzedał. 2,4? przy tym profilu to chyba tylko w ciężarówce. Myśle, że to właśnie jest powodem wielu złych opini i awaryjności zawieszenia.
UWAGA!!! producent zaleca ciśnienie gum 2,4?? GolfIV TDI kombi(ten sam rozmiar opon) ciśnienie 1,9- w cięższym aucie. Wyciągnąłem wnioski zmniejszyłem ciśnienie do 2,0 i zupełnie inne auto. Teraz można jeździć po polskich drogach. POLECAM SPRÓBUJCIE
miasto 10,5
kupiłem używany bogata wersja 2,5 roku za 33tyś, sprzedający w salonie zostawił 67 tyś. Duży spadek wartości albo fart.
mam od niedawna kupiłem lekko używany. poprzedni wlaściciel dał mi komplet faktur z historią napraw. Trochę szok. Tarcze, zawieszenie po 16tyś???. Mam nadzieje, że muj patent z ciśnieniem w kołach to zmieni bo auto dużo lepiej znosi teraz nierówności.
Peugeot 307 I Kombi