Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Kombi

hdi@poczta.onet.pl, 16 lat temu
Silnik 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Rok produkcji 2003
Peugeot 307 I Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW 2002-2005 - Oceń swoje auto
Trafiłem chyba jakąś dziwną 307 2,0 HDI SW PREMIUM, bardzo wygodne auto, ekonomiczne i do tej pory ´´i niech tak zostanie´´ wolne od wad typowych podobno dla tego auta, wszyscy się mnie pytają od kiedy go mam CZY JESZCZE JEŹDZI ? Szkoda tylko, że opinie o serwisie PEUGEOTA się potwierdzają, lepiej tam nie jechać, chociaż rozrząd robiłem w serwisie i tam wyszło najtaniej ??? i szybę od tylniej klapy (sama strzeliła w trakcie jazdy), bo tylko oni mieli 1200 pln
wcześniej było lepiej, na 5-tce od 60 do 190
brak uwag
bdb trzyma się drogi, na garbach dziwne stuki ale po deszczu, zawieszenie przy 180 tkm na 5
przednie słupki na zakrętach trochę zasłaniają widoczność, najlepsza w górę dzięki szybie
wszystko na swoim miejscu, dużo schowków
latem trzeba zamknąć panorama dach bo słonko za bardzo nagrzewa
chłop 1,90 z tyłu czy z przodu bdb, 5 osób dorosłych + 2 dzieci
powyżej 150 km/h szum wiatru
min. 5 l- max. 7 trasa na klimie, miasto 8,5, średnio 7 l, na baku 900 km
kupiłem auto testowe, bdb wyposażone za przyzwoitą kasę i do dziś nie powiem nic złego o tym modelu, 307-ka każda ma ponad czasowy wygląd
na 200 tys. km prawa żarówka od tablicy 6 razy wymiana ale kierunki działają O.K.
odpukać złego słowa nie powiem, wymiana sprzęgła przy 195 tkm, uzupełnienie płynu od FAP przy 180 tkm, a w serwisie chcieli to zrobić przy 100 tkm, co serwis to inna cena: Kalisz 2,5 tyś pln, a w dwóch innych 1500 na koniec wyszło niecałe 700 pln
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Peugeot 307 I Kombi