Oceny Peugeot 309 – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Peugeot 309

~Krasnal -kulturysta secessio@o2.pl
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
W czasach produkcji była to doskonała propozycja, dziś to jest już bardziej oldtimer niż samochód na co dzień i raczej każdy egzemplarz jest już zdrowo zużyty.Niemniej sprawny 309 jest warty zastanowienia jako najtańsze sensowne auto do jazdy.Trzeba pamiętać że nie unikniemy okresowego majsterkowania i być przygotowanym na wymianę takich elementów jak sprzęgło, przeguby,amortyzatory jeśli chcemy pewnego samochodu na co dzień. Myślę że to...
3,6
~zbyszek@megapolis.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Samochód jest godny polecenia dla szukających przestronnego wozidłą za niewielkie poeniądze. Posiadacze 309 nie ustrzegą się od usterek elektryni (alternator), ale samochodem jeździ się przyjemnie. Dynamika na zadowalającym poziomie. W razie czego mozna złożyć siedzenia i przewieźć dużą liczbę towarów (np. 2 rowery). Części są stosunkowo tanie (silnik 1.1 występował w wielu samochodach koncernu PSA, do dziś montowany jest w niewiele zmienionej...
2,9
~Rugi
Hatchback 1.6 92KM 68kW
W sumie! auto jeździć jeździ, ale sypią się drobne podzespoły, radio nie ważne jakie każde buczy i ma zagłuszenia, silnik raz ma obroty wysokie raz ma małe, ogólnie wolał bym jednak Golfa 2 albo Renault 19, posiadałem kiedyś wersję z roku 88 który był kryształem w porównaniu do tego modelu!!!
~nati85pl
Hatchback 1.4 67KM 49kW
Strasznie zasłużone autko przejeździło ze mną całą Polskę. Nigdy nie stanęło. Zawsze odpaliło sporadycznie na 2 razy.
~DYZIO
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dobry samochód na początek przygody z motoryzacją.Daje dużo radości ale i uczy pokory. Jeśli nie dba się o 309 to potrafi się odpłacić.
3,8
~Ciewak
Hatchback 1.4 67KM 49kW
ma swoje wady ale wydaje mi sie ze wynikaja one głównie z tego ze są to juz stare roczniki, poza tym auto jest naprawde wygodne, dobrze sie prowadzi :)

Usterki Peugeot 309

Peugeot 309 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Grzesiek 25031988
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
autko wygodne z dobrymi osiągami i potrzebujące mało paliwa-super
4,1
~bartek21
Hatchback 1.1 60KM 44kW
samochod oceniam na bardzo dobry wiele mi wysluzyl dla tego go tak sobie cenie i polecam innym bo naprawde warto
~secessio@o2.pl
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Mimo wszystko dobrze zaprojektowane pudło, jeden z kilku na prawdę udanych samochodów francuskich.
3,8
~WWWPL KOSMO
Hatchback 1.1 60KM 44kW
POD WZGLENDEM AWARYJNOSCI NIEMAM ZASTRZEZEN,BARDZIEJ DOKUCZAJA TRZESZCZACE PLASTTYKI
Peugeot 309