Ocena kierowcy - Peugeot 405 I Sedan

aegirsson1@wp.pl, 20 lat temu
Rok produkcji 1992
Peugeot 405 I Sedan 1.6 72KM 53kW 1987-1992 - Oceń swoje auto
podoba mi sie,mojej żonie też.Kolorek grafitowy metalic, ładna buda fajnie wygląda i jest dużo miejsca.jest gaz ale ja tego narazie nie czuje bo pali jak smok, polecam ale dobrze obejrzeć przed zakupem. Bo to że jest kilka małych niedoróbek jak peknieta klamka (50zł używka) popękana pokrywa na gażnik (61zł używka) to jednak kosztuje i trzeba zbić z ceny.Duże fajne autko, chociaż nerwów mi napsuło już.
może być ale mam luzy na przepustkicy wiec robi co chce :)
oj ciężko, nie dość że wsteczny nie zawsze wskoczy to bardzo długie przełożenia
fajnie ale u mnie sie tłucze, mam wyrobiony układ kierowniczy a to kosztuje 475zł bez montażu, to boli
tak to oki tylko tył... z całej gamy nitek podgrzewania tylnej szyby działają tylko 3 nic w zime nie widze :)
hmm. nawet fajnie trzaskaja mi sie troche w drzwach głośniki bo poprzednik wsadził za ciżężkie ale wmontuje to na nity do drzwi to bedzie oki
noooo tu jest cool jak nigdzie wcześniej po prostu rewelacja (narazei sprawdzałem tylko w zime)
dużo miejsca, miałem fiata 125p i widze ze tu jest wiecej miejsca dla każdego.
trzaski na wybojach z powodu układu kierownicy, trzaski w drzwiach jak to zniweluje bedzie pełne oki
kurcze coś mam z gazem pali 15l gazu na 100 po mieście, ale pojade ustawić i myśle że z automatycznym ssaniem z krótkimi trasami to tak do 11-12l zejdzie
Szukałem długo czegoś nie starego a max do 10.000.Niemca bym dostał w tej cenie z roku 88-90 max a to stare i w gorszym stanie.Bardziej wychuchane są dużo droższe.Poloneza z 97 nie chciałem bo to krowa nie auto (dla mnie),także polecam.
hmm po zakupie (mam go niecały miesiąc) miałem do wymiany klamke z tyłu z lewej,pokrywa gażnika,wymiana elektrozaworu benzyny i centralki do gazu + wymiana paska rozrządu i napinacza i po pierwszym tygodniu zjadł jeszcze prawie 500zł. Poprzedni właściciel strasznie go zaniedbał,jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia ale na razie musze odpuscić
w sumie oprócz kierownicy to nic takiego musze to dziadostwo wymienić ale nie wiem co mam kupić czy nowy układ czy używany (475 lub 300zł)
Peugeot 405 I Sedan