Oceny Peugeot 406 Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW 1998-2004

Peugeot 406 Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW 1998-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 406 Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW 1998-2004

~Fiszman
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Piszę tę opinię w 2023r. po 12 latach eksploatacji. Stwierdzam, że to bardzo udany samochód. Zużycie paliwa, komfort, ilość miejsca i niewielka ilość usterek mechanicznych bardzo pozytywnie świadczą o tym aucie. Bardzo dobrze nadaje się na długie trasy i najlepiej idzie przy ok.115-120km/h. Zużycie oscyluje wtedy koło 5.5l/100km. W mieście dochodzi do 6,5l/100km. Blacha jest dobra, progi wymieniałem, ale reszta elementów ma dopiero jakieś...
~Łukasz, Wrocław, barluk@onet.eu
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Przywiozłem auto 20.09.2009 z Niemiec z przebiegiem 124 250km. Teraz ma 150 000. Autem codziennie dojeżdżam do pracy ok. 16km we Wrocławiu(korki). Do tej pory wymieniłem sprzęgło, poduszkę pod silnikiem i klocki hamulcowe(przód oraz tył). Samochód jest bardzo pakowny i ładowny. Z powodzeniem mieszczą mi się maszyny budowlane do bagażnika. Wspaniały na wyjazdy poza miasto. Narty z oryginalnym bagażnikiem -sama przyjemność(oryginalny, ponieważ...
~Bartez
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Wygląd zewnętrzny, ergonomia, zadowolenie z niego nie pozwalają mi napisć nic innego jak tylko same pochwały. Ten samochów do doskonała alternatywa do passatów czy innych w tym segmencie no i ważne za niższą cenę - mając passata z 1999roku szybko się go pozbyłem bo okazało się, że to koszmarne auto - a chciałem kupić, bo nie straciłoby tak na wartości... tylko co z tego, skoro na samym starcie wymagał tyle wkładu (napraw) że znacznie bym na...
~Dorian
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Gdyby było 4,5 dałbym 4,5. Auto nigdy mnie nie zawiodło na trasie, a każda awaria wynikała ze stopniowego użycia podzespołów a nie nagłego "zonka". Auto jest dość trwałe - sprzęgło (oryginalne) z dwumasą wymieniłem przy 265 tysiącach przebiegu. Przepływomierz - niedawno. Dalej jeżdżę na oryginalnej turbinie, a do silnika nie trzeba było zaglądać. Wrażenia z jazdy przyzwoite, choć czuć upływ czasu jaki minął od wyprodukowania.
~Tomas
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Posiadam Peugeota 406 2.0 HDi 109 KM.Jestem bardzo zaskoczony silnik mocny i zywotny. zawieszenie rewelacja + bardzo wygodne fotele.ogromny bagaznik auto mam 4 lata zrobilem 75tys.km wymienilem tylko sprzeglo i przeplywomierz powietrza czesci sa dosc tanie wiec dopoki nie padnie silnik jezdze i ciesze sie z zakupu
~gaz
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
przez 3 lata jazdy kochałem ten samochód, komfort jazdy i spalanie HDI 2.0 naprawdę oszczędny. nigdy nie miałem kłopotów z silnikiem a i teraz to żyleta. zawieszenie to ok 1000zł rocznie co musiałem wydać. teraz szukam nowego i myślę właśnie o 407
Dziennik kosztów dla Peugeot 406 Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
6,9
~Boro_89
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Jestem naprawdę zadowolony i mogę śmiało stwierdzić, że zastanawiam się nad kupieniem młodszego egzemplarza z końcówki produkcji. Polecam ten samochód wszystkim, a szczególnie tym, którzy żyją w przekonaniu, że francuzy są awaryjne! :)
~~hans
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Jeśli ktoś potrzebuje auta rodzinnego, które nie wymaga częstej ingerencji mechanika to polecam, szczególnie przez zawieszenie - nie na darmo taksówkarze często kupują to auto: komfort jazdy bardzo wysoki. Dodatkowo stylistyka, mimo swoich lat nadal jest aktualna i może konkurować z najnowszymi modelami (zasługa lini nadwozia i przednich świateł).
~lovingwoody@gmail.com
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
za taką cenę polecam kupić ten samochód.Moje było serwisowane w ASO,jedyne czesci powazne jakie wymieniałem niedawno,to wtryski i kilka części w turbinie,lecz przy tak wielkim przebiegu to normalne.Dzisiaj przy takim przebiegu auto chodzi bez zarzutu.Dynamika jazdy,komfort w takiej klasie i za taką cene bez porównania.Jestem pewien ze przejeżdżę tym samochodzikiem jeszcze raz tyle.Polecam gorąco!!
~406-kombi
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Z czystym sumieniem wystawiam ocena 5, samochód kupilem jako nowy w 2002 i przez 7 lat zrobilem nim prawie 220 tys BEZ ZADNYCH PROBLEMÓW. Sam sceptycznie podchodzilem do francuza, ale przekonałem się, że jeśli chodzi o 406 to nie ma sie czego obawiac. poprostu trzeba ciut o niego zadbac typu regularne przeglądy etc, a odplaci się bezproblemową eksploatacją.
Peugeot 406 Kombi