Oceny Peugeot 407 Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2009-2011

Peugeot 407 Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2009-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 407 Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2009-2011

~lucaaszz
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Bardzo pozytywne auto, piękna linia nadwozia - nie da się pomylić z żadnym innym, dobre zawieszenie - nie wychyla się na zakrętach nawet przy wysokich prędkościach. Super wygodne fotele nawet po długiej trasie nic człowieka nie boli można wysiąść wypoczętym. Silnik całkiem ekonomiczny i dynamiczny, nie ma strachu przy wyprzedzaniu i ponad 200 spokojnie można polecieć. Jak na tak ciężką limuzynę 8.5 litra ON w mieście przy dynamicznej jeździe...
~jozef b.
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
ho ho. Peugeot 407 HDI 2.0 TO DOSKONAŁY WYBÓR. JESTEM MIŁO ZASKOCZONY WŁAŚCIWOŚCIAMI TEGO AUTA, A W SZCZEGÓLNOŚCI SILNIKIEM KTÓRY UWAŻAM ZA NAJLEPSZY W TEJ KATEGORII AUT. USTERKOWOŚĆ WCALE NIE JEST WYŻSZA OD INNYCH WCZESNIEJ UŻYWANYCH SAMOCHODÓW, A NAWET MUSZĘ BYĆ OBIEKTYWNY JEST MAŁA. W TEJ CHWILI PRZY ZAKUPIE RÓWNIEŻ WYBRAŁBYM TEN SAM MODEL. OWSZEM BAGAŻNIK POWINIEN BYĆ W TEJ KATEGORII TROCHĘ WIĘKSZY. POLECAM WSZYSTKIM NIEDOWIARKOM KTÓRZY...
~scheik@poczta.fm
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
peugocik 2.0 diesel 6 biegow nawigacja praktycznie wszystko poza tempomatem i skora zato piekny kremowy welur i granatowyna zewnacz dolozylem jeszcze do niego monitory w zaglowki widac bylo zazdrosc w oczach ktorzy go oglodali niestety sprzedalem przez potrzebe gotowki i przerazalo mnie ze to tak naprawde komputer, lusterka automatycznie chowane,swiatla automatycznie wl,wycieraczki autom wl,jedynym minusem jest wywazanie kol kupilem go...
~Kazzan85PL
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Piękne auto z ponadprzeciętną liną i agresywnym wizerunkiem. Podoba sie i nie jest tuzinkowe, wykonanie jest ok, pozytywnie zaskakuje układ jezdny. Peugeot zawsze wiód prym wśród samochodów francuskich i jest o niebo lepszy od Renault z powodzeniem konkuruje również z niemieckimi markami jak Opel czy BMW.
3,8
~Paweł M.
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jest mój I francuz, teoretycznie nic nie można mu zarzucić, ale.. miałem 4 BMK-i, i muszę powiedzieć że do niemieckich aut temu pojazdowi jeszcze wiele brakuje. Układ jezdny, dopracowanie szczegółów wnętrza, niemiecka ergonomia. Przestrzegam wszystkich posiadaczy BMW,Audi,Mercedes, którzy pójdą za tzw rozsądkiem \"ceny\" że za te same pieniądze będzie o kilka lat młodszy \"francuz\" - nie róbcie tego!!!
~gsg
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
samochód godny polecenia , jakoć wykonania na dobrym poziomie , bardzo wygodny na długie trasy -napewno nie będziemy czuli się zmęczeni , nie starzejąca się stylistyka , minus w sedanie to moim zdaniem mały bagażnik ,

Usterki Peugeot 407

Peugeot 407 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~JĘDREK ( ZADOWOLONY)
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
JEDNO Z LEPSZYCH AUT NA NASZYM RYNKU , STYL , KLASA , ELEGANCJA , WSZYSTKO CO POWINIEN MIEĆ SAMOCHÓD W XXI WIEKU.POLECAM 407 , ZWŁASZCZA Z SILNIKIEM 2,0 HDI , 136 KM. ( WIEM CO PISZĘ ) A MIAŁEM KILKA AUT RÓŻNYCH MAREK I W RÓŻNYM WIEKU, NOWE TEŻ.
~dorota
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Wszystko dobrze, mam tylko jedno zastrzerzenie- dosyć niskie zawieszenie i nie bardzo nadaje się do jeżdżenia po leśnych drogach- a lubię wyjeżdżać z psem- no ale do tego są przecież samochody terenowe a nie limuzyny
2,5
~misiojad@onet. eu
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
W życiu nie jeździłem tak beznadziejnym samochodem. Zwłaszcza, że poprzedni Peugeot 406 służył mi 10 lat i podobnie jak 405 kleił się do szosy. Za to 407 kupionego w salonie cudem (ale ze stratą ponad 20 tys. zł.) sprzedałem po pół roku! Auto awaryjne, nieprzyjemne w prowadzeniu, nie dające żadnego poczucia kontroli i bezpieczeństwa na drodze (chyba dlatego ESP nie można wyłączyć powyżej 50/godz.)
~pirania1
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
PRZEJEHCALEM TYM AUTEM 36000 BEZ ZADNEJ USTERKI MOŻE DLATEGO ŻE POCHODZI Z PRYWATNEGO IMPORTU SŁYSZAŁEM ZE(POLSKIE SALONÓWKI ROBIĄ ZLĄ OPINIE) NAPEWNO NIE ZAMIENILBYM ZA VW PONIEWAŻ TEŻ BYŁEM UŻYTKOWNIKIEM .
Peugeot 407 Sedan