Oceny Peugeot 407 Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW 2004-2011

Najnowsze oceny Peugeot 407 Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW 2004-2011

3,4
~Sebastian
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Autko naprawdę ładne i dosyć dynamiczne. Sporo miejsca w środku , mimo 17 lat na karku wizualnie sprawia naprawdę dobre wrażenie. Ogromny minus za awaryjnosc - wymieniłem w nim już chyba dosłownie wszystko co nie dotyczy silnika ( o nim nie powiem złego słowa ) wymieniony rozrząd przy zakupie przy 230 tys. , Czujniki ABS , klapy sterujące powietrzem ( auto nie grzało ) , do wymiany przepływomierz , czujnik temperatury , chłodnica , u mnie...
~Mateusz
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Samochód uzytkuję od 2 lat, zakupiony przy przebiegu 250 tys km, zatem przejechane powyżej 60 tysięcy. Plusy to na pewno komfort jazdy, samochód przy 170 km /h chodzi cicho, można prowadzić normalna rozmowę. Ponadto pojemny bagażnik oraz dużo miejsca w środku zarówno dla kierowcy jak i pasażerów. Samochód dość zrywny, ładnie łapie prędkość ale stworzony Do dostojnej jazdy a w razie konieczności dynamicznego wyprzedzania. Do tej pory nie miałem...
~Bartek
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
ogólnie samochód godny polecenia, przed zakupem zwróćcie uwagę na zawieszenie, bo koszt wymiany jest dość wysoki, a także zapytajcie się o stan filtra czarek stałych, czy nie wyskakują żadne alerty o uszkodzeniu systemu recykulacji spalin
~pekal
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Świetny wybór, jeśli ktoś szuka dużego i komfortowego, auta z silnikiem diesla, do spokojnej jazdy. Niespecjalnie upierdliwe u użytkowaniu, należy pamiętać o podstawowym serwisie oleju i filtrów, lać paliwo tylko na sprawdzonych stacjach (Common rail z wtryskami Siemens). Wtedy auto nie dostarczy nam negatywnych emocji. Jednak sportowych też nie dostarczy.
3,8
~Anna
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Autko fajne. Nie powala co prawda na kolana ale mam go od roku i muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczona. Autko jeździ w bardzo długie trasy i mogę powiedzieć że jest wygodne. Spalanie też jest niskie. Póki co miałam tylko problem z wężem od turbo co nie było drogie w naprawie. Autko fajnie przyspiesza. Naprawdę polecam.
~ss
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Super linia, ponad czasowa stylistyka.Samochód mało awaryjny silnik hdi jeden z najlepszych diesli.

Usterki Peugeot 407

Peugeot 407 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,5
~nygus
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Prawdopodobnie najgorsze auto świata. Psuje się pratycznie co tydzień, więcej kilometrów łącznie zrobiłem do mechanika niz do pracy czy trasę. Auto dla masochistów.
~Seweryn
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI, NIE WYSOKI WKŁAD WŁASNY, ZADOWALAJĄCA PŁYNNOŚĆ JAZDY I WYPOSAŻENIE MODELU
~Funt
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Świetny stosunek ceny do jakości. Przy odrobinie wysiłku można znaleźć dobrze zachowany egzemplarz. Model raczej mało popularny wśród aut flotowych
~Przemek
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
samochód piękny wyposażenie tez bardzo dobre :) jbl navi szyberdach skora webasto itp. :)
Peugeot 407 Sedan