Oceny Peugeot 508 I SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2011-2014

Najnowsze oceny Peugeot 508 I SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2011-2014

4,1
~mmcc
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
po 2 latach użytkowania i przejechaniu ok 30 tys km piszę tą opinię. Auto duże przestronne ze sporym bagażnikiem u mnie wersja z jasnymi skórami co daje super wrażenie w połączeniu z panoramą nawet w ponure dni w samochodzie jest jasno. Jeśli chodzi o wykonanie materiały bardzo dobrej jakości, blachy również solidne. Jednak bogate wyposażenie i klasa auta troche nie idzie w parze z wyciszeniem i komfortem prowadzenia. Miałem wcześniej peugeota...
4,1
~Wujek Samo Zło
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
To moje 17 auto w życiu, miałem już i niemca, japończyka, włocha, koreańca itp. dwa razy kupiłem 407SW raz 2.0HDi i raz 1.6HDi, auta sprawowały sie bardzo dobrze. 508 w porównaniu do bezpośredniej konkurencji wyróżnia się wyglądem, rewelacyjnym silnikiem (w Mondeo miałem ten sam lecz jakby nie ten sam, niby 2.0TDCi 103KW ale jednak trapiły go problemy i to już od 119tyś przebiegu). Peugeot jest zdecydowanie nie doceniany i tego nie rozumiem,...
3,7
~Francuskie tylko croissant
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Zbyt twardy prowadzi się mało pewnie gumowy układ kierowniczy notoryczny problem z niestabilnym tyłem. Plus spalanie i mocny lakier. Nikt nigdzie nie pisze o wadliwej serii manualnej skrzyni biegów ja taka trafiłem jedyny ratunek używka. Pierwszy i ostatni peugeot. Uwaga nie jestem mega roszczeniowy przesiadłem się z 20letniego bmw. Dla mnie porażka auto.
~Grzegorz
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Przejechalem tym autem 50 tys km. Jestem nim mile zaskoczony. Piekny wyglad, na zewnatrz jak i wsrodku. Piekna dynamika. Podczas szybkiej jazdy slychac szum oplywu powietrza , ale nie jest zbyt meczace. Swietny system naglosnienia. Wygodny, przestronny. Dobrze sie trzyma drogi. Poecam piekne auto za nieduze pieniadze.
~Linma
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jestem pozytywnie zaskoczony tym autem, od początku celowałem w Mondeo MK4 (miałem okazję korzystać z niego przez 4 miesiące) ale teraz wiem że Peugeota bym nie zamienił na nic innego (a jest to mój pierwszy Peugeot).
~Silversurfer2003
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Świetny wóz. Duży, wygodny, oszczędny. Wizualnie super (kwestia gustu oczywiście). Fajne audio, koniecznie JBL. Kupił bym go jeszcze z 10 razy a trochę aut miałem. W dobrej opcji wyposażeniowej, polecam, mega polecam.

Usterki Peugeot 508 I

Peugeot 508 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Aragorn111
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Moje 11te auto. Wszystko w ni mi się podoba. Biała perła z ciemnym szklanym dachem i ciemnymi szybami wygląda świetnie. Łączy wygodę i komfort citroena C5 , z ergonomią i radością jazdy jaką dawała mi mazda 6. Cieszy mnie każdy kilometr przejechany tym autem. Zrobione 137000km bez usterki! Mój diesel pali 5,5 do 6,5l/100km! Komputer pokazuje idealnie dokładnie spalanie. Najlepsze auto jakim jeździłem. Po prostu kocham je. No i eksploatacja tania.
~Szymon Piotrków T.
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Auto naprawde bardzo dobre, trzeba by bardzo długo szukac żeby doczegokolwiek móc sie przyczepić. Ładny, świetnie wyciszony, z bardzo dobrym i bezawaryjnym silnikiem, z niezłym zawieszeniem, komfortowy, swietnie wyposażony, wygodny z dużą ilościa miejsca wewnątrz. Auto niedługo będe sprzedawał i po raz pierwszy wiem że, nastepny będzie nowy 508SW Allure 2.0HDi 163KM AT.
3,7
~Glogmak
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Polecam auto, które jest bardzo dobrze wyposażone, ciche i oszczędne. Co do silnika to się nie wypowiadam. Jedni wolą ropniaczka a inni benzynę. Można wybrać coś dla siebie. Z wad: nagłośnienie. Radio WIP z bluetooth gra fatalnie. Ponoć wersja z Navi gra lepiej - najlepiej zakupić audio sygnowane przez JBL
~doktoreek
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Wygodne, ponad przeciętny wygląd i gdyby nie problemy z pierdółkami w elektronice (szyby)
Peugeot 508 I SW