Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Peugeot 607 - Oceń swoje auto

lista silników Peugeot 607

Oceny Peugeot 607

1% lepiej niż w segmencie Wyższa klasa średnia (4,30)

dodano 22.07.2010 02:02:24 przez

Szcerze ....5+ PRAWIE doskonale.Pisałem opinię o 607 rok temu ..jakiś miesiąc po zakupie ,ale niestety nie ukazała się ona na forum :(. Byłem wtedy bardzo zadowolony z zakupu i ciekawy czy to zadowolenie,czasem nie zniknie w trakcie użytkowania. Minął rok ,przejechałem 15 000 km -auto ma teraz 121 000 km oryginalnego przebiegu -niezwykle dokładnie sprawdziłem je przed zakupem stąd mam pewność co do przebiegu i bezwypadkowości.Z perspektywy tego roku mogę powiedzieć jedynie ,iż początkowe zadowolenie przerodziło się w zachwyt.Auto jest bardzo komfortowe ,uwielbiam nim jeździć .Czarna karoseria + kubaryty ponad 5 metrów zwracają uwagę przechodniów . W środku białe skóry(wersja Ivory) ,komfort ,wszelkie dostępne bajery jak elektryka foteli navi i telefon to norma . Do tego super dodatki jak komendy głosowe i wiele innych .Auto prowadzi się świetnie...choć to nie auto na tor wyścigowy. Za to gracja , cisza(tak cisza jakbyś stał przy każdej prędkości)i elegancja z jakim się porusza bez względu na to czy licznik wskazuje 110 km/h ,czy 140 km/h,czy 200 km/h są niebywałe .Do tego wygoda przez pełne W..rzekłbym luksus!!!.Wygodne fotele,wygodna pozycja,pełna ergonomia. Mile zaskoczyła mnie także bezawaryjność - znajomi pytali kupujesz peugeota? Przecież to się psuje ...nic bardziej mylnego -auto chodzi jak w zegarku . Pragnę podkreślić ,iż szukałem egzemplarza zza granicy , niewytłuczonego na polskich drogach , bardzo skrupulatnie zweryfikowałem przebieg ,powłokę lakierniczą sprawdzali lakiernicy + była sprawdzana miernikami . Przed zakupem byłem na stacji diagnostycznej+ w aso KIM Peugeot + opłaciłem rzeczoznawcę z dekry. Niby kosztowało to trochę ...jakieś 1200 zł ,ale wiem co kupiłem :). Auto jest naprawdę świetne ,jeśli ktoś ma jakies pytania i szuka 607 to proszę śmiało pisać na karas@mtech.pl - chętnie podpowiem . P.S. Jeżeli moja średnia oceny nie wyjdzie tak okazale jak opisuje tekst powyżej, to tylko dlatego iż wachałem się dać doskonale ,to jest-5 na portalu autocentrum .Pomiędzy dobrze,a doskonale jest jeszcze bardzo dobrze i taką mocną piątkę dełbym peugeot 607. Za rok znowu wpiszę swoją opinię tuż przed sprzedażą.

dodano 24.08.2007 00:08:50 przez

nie żałuje kupna i raczej następny będzie też 607 tylko po chyba 2004r żeby mial 6-cio biegową skrzynie. Auto posiada ogromną ilość dodatków chodź brak jest uchwytów na napoje. Z psuciem się to zależy jak kto szanuje i czy był wypadkowy bo to jest największy problem, potem blacha rdzewieje, sypie sie elektronika bo robili auto w najtańszym warsztacie gdzie nie mają pojęcia o takich zeczach. Nie jest to S8 czy S600 ale nie ma aż takiej różnicy w komforcie żeby przeciętna osoba dawała prawie dwa razy tyle za znaczek na masce. I nie warto jeździć do fabrycznych serwisów, ceny z kapelusza np. cewka 450zł a inne źródło 150zł, podpięcie pod komputer 120zł a interface do domu (na własność i dostępny 24h) do sczytywania i kasowani awari 190zł. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i polecam 607 w benzynie napewno a diesel pewnie też ale nie wypowiadam się bo nie mam styczności. Wszystko zależy na jaki egzemplarz z drugiej ręki sie trafi bo auta za kilkaset tysięcy złotych też stoją po warsztatach.

dodano 22.02.2012 17:50:50 przez

Generalnie auto oceniam bardzo ale to bardzo dobrze. Pamiętajmy, że jest to duży francuz. A jak powszechnie wiadomo aut na F się nie kupuje. BZDURA NA BIEGUNACH - POLECAM SZCZERZE - nie wierzcie w te brednie! Auto jest wielki, bardzo ekonomiczne, mozna je kupić dużo taniej niz konkurencje, umiarkowane ceny części a miny szwabów, których mijam na ich autobanach i wszystkie gute auto na parkingu + zazdrosne spojrzenia ludzi na przejściu dla pieszych są bezcenne. Kawał dobrego auta za bardzo nie duże pieniądze. Polecam Wersje 2.2 HDi (ale pozbyć sie od razu FAPa i raz na jakis czas dolac dodatku do baku żeby przeczyścić wtryski - wiadomo polskie paliwo) oraz wersje bęzynową 2.2 16V. Słabsza i mnijeszy moment obrotowy ale unikamy drogiego i upierdliwego serwisu Diesla. Ten silnik znosi także bardzo dobrze LPG. Unikałbym wersji z regulowanym zawieszeniem - nie jest to pełna pneumatyka jak w S classe czy C6 ale też jest kosztowna jak już ją nasze polskie drogi załatwią...

dodano 23.11.2010 16:01:18 przez

Bardzo przeciętny wóz tak WÓZ bo samochód to to nie jest. Ceny części drogie, jakość obsługi poniżej krytyki. Tankuję paliwo tylko na shelu zawsze V-power diesel ale za wtryski musiałem zapłacić bo "lałem złe paliwo" i się zanieczyściły. Miejsca nie ma zbyt wiele jak na taki wóz ale nie ma co narzekać. Osobiście odradzam zakup nowego może kilkuletni ma sens. Ja kupiłem nowy i żałuję bo będę musiał go sprzedać a po 3 latach to nawet 50% wartości nikt mi nie zapłaci. Polecam Audi miałem nie narzekałem a Peugeot wypada średnio, naprawdę.

dodano 24.07.2003 13:48:35 przez

Ogólnie jest nieźle. Najbardziej mnie wkurzają wiecznie otwierające się pokrywy bocznych schowków w bagażniku, ciągle właczjące się ogrzewanie przednich siedzeń przy wsiadaniu i konieczność pilnowania drożności filtra paliwa w baku. Brak jakiegokolwiek miejsca na różne drobiazgi a od ciągłego wymacywania popielniczki boli mnie już ramię. Z dźwignia sterowania radiem dałem sobie już spokój, szkoda nerwów, ćwiczę gałkologię. Przy każdym skrzyżowaniu trzeba się przytulić do szyby, żeby coś zobaczyć.

dodano 10.01.2009 22:56:44 przez

Samochod kupilem od 83 letniego dziadka, pierwszy wlasciciel bezwypadkowy i 59 tkm wiec bylo ok. No przez 2,5 roku eksploatowania tego samomchodu dwie cewki padly napinacz na pasku klinowym, czujnik ESP i ASR na lewym kole i wszystkie zarowki sie przepalily na panelu sterowania klimatyzacja, Wiecznie otwierające się pokrywy bocznych schowków w bagażniku, ciągle właczjące się ogrzewanie przednich siedzeń przy wsiadaniu Z dźwignia sterowania radiem dałem sobie już spokój, szkoda nerwów.

dodano 02.03.2014 22:59:48 przez

Witam, postaram się jak najbardziej obiektywnie opisać moją przygodę z Peugeotem 607 2.2hdi. Samochód, wyprodukowany w 2000r pochodził z Francji, kupiony został od żony znajomego, w 2009r przy przebiegu 152tkm. Generalnie, nie jest to auto dla każdego. Jazda nim wymaga wielu wyrzeczeń, mianowicie będąc cholernie wygodnym kanapowcem do przemierzania długich, autostradowych tras, może stać się skrajnie niebezpieczny podczas nieprzewidzianych zdarzeń na drodze. Ale wszystko po kolei.

dodano 15.10.2009 20:47:01 przez

Według mnie jest to wspaniałe autko ponieważ można za przyzwoitą cenę kupić duże wygodne autko i czuć komfort z podróżowania, a nie płacimy za markę tak jest niestety bo żeby znaleść inne auto tak wygodne to trzeba szukać w mercedesach,bmw ,audi które są droże zgodze się z tym że może lepiej wykonane , z lepszymi silnikami ale równie wygodne, jako przykład moge powiedzieć że jeździłem nową audi 6, bmw 7 i mercedesem s klasa i najwygodniej mi w 607 , każdy ma inne gusta,

dodano 03.04.2013 00:41:13 przez

Miałem wcześniej merca w 203 i merc może się schować. Super limuzyna za rozsądne pieniądze. Samochód o Bardzo wysokim komforcie. Przed zakupem obejrzałem wiele egzemplarzy i polecam samochody poliftowe po roczniku 2006. Wszystko jest poprawione i pozbawione wad.607 cieszy się złą sławą jeslichodzi o awaryjnośc ale w samochodach poliftowych to mit. Faktycznie pierwsze 607 były awaryjne ale po 2006 r zdecydowanie polecam.

dodano 18.09.2004 22:34:58 przez

Autko jest rewelacyjne, solidne potezne nowoczesne i robi wrazenie na innych kierowcach nawet droższych samochodów (chocby fakt ze kierowca nowiutkiego BMW 645i za 450tys zl zaciągnol wzrokiem za moim autem) Jedyny czego mozna sie przyczepic to ze za taka cene dostaje sie radio kasetowe (to nawet w kompaktach juz nieprzystoi) Mam wyjatkowa linie nie jak objedzone juz BMW czy Merce i Audi

Demonstracyjny Infiniti Q50 HYBRID AWD

Demonstracyjny Infiniti Q50 HYBRID AWD

Rocznik: 2014. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 3.5 364KM, .

Demonstracyjny Infiniti Q50 Q50 S Hybrid AWD

Demonstracyjny Infiniti Q50 Q50 S Hybrid AWD

Rocznik: 2014. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 3.5 364KM, .

Kierowcy, którzy oglądali Peugeot 607, oglądali także

Dowiedz się więcej o Peugeot 607