Ocena kierowcy - Peugeot 607

jadeloo, 11 lat temu
Silnik 2.0 HDi 136KM 100kW
Rok produkcji 2007
Peugeot 607 2.0 HDi 136KM 100kW od 2003 - Oceń swoje auto
Miałem wcześniej merca w 203 i merc może się schować. Super limuzyna za rozsądne pieniądze. Samochód o Bardzo wysokim komforcie. Przed zakupem obejrzałem wiele egzemplarzy i polecam samochody poliftowe po roczniku 2006. Wszystko jest poprawione i pozbawione wad.607 cieszy się złą sławą jeslichodzi o awaryjnośc ale w samochodach poliftowych to mit. Faktycznie pierwsze 607 były awaryjne ale po 2006 r zdecydowanie polecam.
Dobra praca silnika. Żadnych problemów z odpalaniem nawet przy dużych mrozach,biorac pod uwage że samochód nie jest garazowany.
Super dobrane przełożenia sześcio biegowej skrzyni.
bez zastrzeżeń.
Duże szyby jak we wszystkich francuzach. Parktronik super się sprawdza przy parkowaniu. Parkowanie łatwiejsze niż wiele mniejszymi samochodami.
wszystko pod ręką.
Bardzo szybko rozgrzewa się i dobrze działa ogrzewanie, szyby natychmiast odparowują.
Chyba nie muszę pisać o ogromie miejsca wewnątrz.
Wyciszenie ok
Jak na tak duży samochód to spalanie znośne a nawet zadowalające.
Wysoka klasa za niskie pieniądze. peugeot 607 to odpowiednik S-klase w mercedesie
Pomimo złej sławy 607 to naprawde samochód nie jest awaryjny. Obawiałem się przed zakupem bo wiele czytałem o awaryjności elektryki ale okazało się to nieprawdą. Teraz wiem że te legendy są powielane przez osoby ktore takim samochodem nawet nie jechały a jedynie widziały na ulicy a kolega szwagra lub sasiada mówił że jest awaryjny.
Przejechałem ponad 100 000 i jedynie wymiany części eksploatacyjnych.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 136KM 100kW [l/100km]

6,7