Oceny Peugeot 806

Peugeot 806 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 806

~Jack 119
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
Nie wiem dlaczego nie można zaznaczyć innego rocznika ale mój był z 2001 i to z lipca a produkcja trwała do sierpnia 2002, W każdym razie bardzo obszerny wózek, pięknie się prowadzący, dynamiczny, szybki, komfortowy, jednak nie pozbawiony wad. Główną wadą są niebotyczne koszty jego utrzymania. Chcąc mieć auto bez usterek często można podwoić jego wartość. Przed zakupem należy szukać mocno zadbanego egzemplarza. Ja kupiłem od pastucha co...
~JOHNSONN
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
I - WLASNOSCI PRZEWOZOWE BRAK SKALI ;-), WYCIAGAJAC TYLNA KANAPE I SKLADAJAC SIEDZENIA ZE SRODKA PRZEWIOZLEM 100l BETONIARKE, A JAK WYCIAGNALEM SRODKOWE F I PRZEDNIE PRZYSUNALEM TO WERSALE PRZEWIOZLEM PRZY ZAMKNIETEJ KLAPIE, CHYBA ZE SOFA TO TYMBARDZIEJ , WYCIAGAJAC FOTELE LUB KLADAC OPARCIA PRZEWOZE KILKA PLYT GIPSOWYCH!! MAJA 2,6M WIEC TROCHE WYSTAJA ALE NIE TRZEBA OZNAKOWYWAC ! 2 MAM Z TYLU KANAPE NA KTOREJ SIADA NP 4 DZIECI, W SRODKU 3...
~Kura
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Przewieziesz osiem osób z małym bagażem czy zrobisz przeprowadzkę - wersalka, szafa dwudrzwiowa... wszystko się zmieści w samochodzie, który na parkingu okazuje się krótszy niż niejeden kombiak. Generalnie się nie psuje. Nie rdzewieje. Wygodny.
~Gość2
Van 2.0 121KM 89kW
Kupiłem 17 letni, używany samochód i przez 2 lata wymieniłem tylko wentylator dmuchawy za 100zł i zrobiłem nim 35000 km bez awarii.Nie liczę wymiany świec czy oleju bo to się robi w każdym samochodzie.Bez rdzy,karoseria ocynkowana.
4,1
~wojmaj@o2.pl
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Ogólnie samochód bardzo komfortowy (z tym wyposażeniem), wyjątkowo funkcjonalny, dość dynamiczny z tym silnikiem, gdyby nie wielokrotne problemy z turbo to można by go nawet okreśić jako niezawodny. Tylko dlaczego taki brzydki !!!!!!!!!!!!!!!! I to jest jedyny powód dla którego nie kupiłbym go ponownie (i do ciągania dużego campingu też się nie nadaje z uwagi na mały moment obrotowy w dolnym zakresie obrotów)
~maja@maja.net.pl
Van 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Ja osobiście moge ocenic to autko na 4,5. Jestem z niego bardzo zadowolony. Kiedyś myslalem o galaxi´e, albo sharan´ie, ale za drogie i niestety nieco mniejsze od Peugeota 806. Wydaje mi sie, ze jezeli ktos kupi autko w dobrym stanie to bedzie mu dlugo służyć.
Dziennik kosztów dla Peugeot 806
8,2
~Vanowiec
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
Mogę tylko polecić to auto. Jestem nim zachwycony. Z tego co wiem równie komfortowy jest bliźnika Lancia Zeta trudno mi się wypowiedzieć na temat pozostałych bliźniaków Fita Ulysses oraz Citroena Evasion, chociaż Ulysessem kiedyś jechałem i był równie wygodny.
~Stanislaw
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Najlepsze auto jakie mialem.Uwierzcie mi ze jezdzi nim sie lepiej niz niejednym nowym autem.Nigdy jescze mnie nie zawiodl.Jest o niebo lepszy niz vw passat tdi 110km z 1999 roku a takiego mialem przed tem.Oddalem go synowi bo nie moglem juz patrzec na niego.Peugeot 806 jest tani, niezawodny i pojemny
~matmor
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Peugeot 806 van, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Super komfort podróżowania. Nie chce się z niego wysiadać. Przyspieszenie jak na klasę van bardzo dobre 10,5 s do setki(w końcu to 150 KM). Fajnym plusem samochodu są obracane fotele o 180 stopni i oczywiście klimatronic, a także sterowanie radiem przy kierownicy. Polecam wersję z silnikiem 2,0 ST Turbo i 2,1 TD :-)
~Nasti
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Dużo lepiej mi się nim jeździ niż np. VW Sharanem, ma bardziej komfortowe zawieszenie i łatwiej się prowadzi. Jest również niezawodny ale serwis fabryczny ma kiepski - raz zostawili szmatę w pojemniku na filtr powietrza, myślałem że TURBO wysiada bo auto nie miało siły i gasło! W VW po 60000 km wysiadły amortyzatoty, ogólnie były z nim problemy, był słabszy a palił tyle samo. Tu jest naprawdę dobrze, choć nowsze vany mają wygląd ładniejszy.