Peugeot 807 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Peugeot 807
lista silników Peugeot 807
Mniej

Oceny Peugeot 807

3% gorzej niż w segmencie Vany (4,13)

dodano 07.01.2006 przez

uważam ten samochód za udany; idealny dla rodziny i na trasy (do miasta duże spalanie i jego spore jednak rozmiary nie do końca). jest wygodny i pakowny. Duży problem z utratą wartości, bo zapłąciłem za niego jakieś 130 tyś a teraz jest wart ok 75 tyś!!!!(przy pilnej sprzedaży)To zniechęca i bynajmniej nie z powodu importu prywatnego ale przynajmniej do końca ubiegłego roku mozna było kupić takiego w salonie za ok 100 tyś, więc .....

dodano 17.12.2005 przez

za tą cenę dobre auto - wygodne,pakowne,komfortowe.wg.mnie lepsze z silnikiem hdi szczególnie w górach, ma też "czym"jechac,spokojnie biorę audi itp,oczywiscie nie z młodymi.radzę też serwisować w aso i jeździć na tzw.półprzeglądy opłaca się to podczas eksploatacji i przy sprzedaży,a mam już trzeciego peugeota.oceny u was są o tyle złe,że zleżą od ilości respondentów,a to wypacza faktyczny stan i ocenę danego modelu

dodano 06.05.2015 przez

Z auta jestem zadowolony. Miał być duży i przestronny i taki jest. Idealny na długie trasy ale fatalny do miasta. Trzeba brać duuuużą poprawkę na wyjeżdzanie z miejsca parkingowego (można zawadzić o inne auto) i na wjeżdzanie w zakręty (na pewno wiele razy zawadzicie o krawężnik). W większość pustych miejsc na ulicy się nie zmieści tj. albo się nie złamie do zakrętu, albo będzie wystawać połową długości na ulicę.

dodano 06.08.2007 przez

Auto wygodne ale dla 5 osób - Dla naszej rodziny 7 jest niestety trochę za małe Ale jeździ się naprawdę komfortowo.Elektronika mnie nie przeraza radio zamontowane obsługuje nawet funkcje głosowe - wystarczy powiedzieć radio i jest radio , CD jest CD -Super zabawka .Niestety za dużo nie nie umiem korzystać z tego bo mówić trzeba do niego po francusku :)

dodano 25.08.2006 przez

auto bardzo wygodne, dla rodziny, odsuwane drzwi to swietna sprawa, ogromny kufer - możesz zabrać na wakacje psa i teściową- najlepiej w 3-cim rzędzie kiedy się nieznoszą, a niech się gryzą, zobaczysz to w specjalnym panoramicznym lusterku wstecznym, możliwość przewiezienia nart w srodku (byle policja nie widziała)

dodano 20.01.2008 przez

Miałem lanosa to od przeglądu do przeglądu nie było kłopotu teraz mam Subaru tribece i też nie ma problemu .Peugot 807 jest najbardziej awaryjnym samochodem jaki miałem (mówią ludzie że francuzkie samochody sa awaryjne - ale niestety to prawda ) MASAKRA zdecydowanie nie polecam !!!

dodano 10.01.2009 przez

dobry plus, ale pamiętajcie nie jest to auto do bujania się po mieście, ja tak myślałem i dlatego go sprzedaje, auto to jest w żywiole dopiero na trasie i tam jego miejsce, auto rodzinne dużo gadżetów VV Sharan, Galaksy, Alhambra w cale nie jest lepszy

dodano 21.09.2003 przez

jak na auto za cene powyżej 120000złotych jestem bardzo rozczarowany. Już myśle o zmianie na inny. Serwis beznadziejny. Po aucie za taka kasę mogłem się więcej spodziewać. W skrócie- paliwożerny, głośny, silnik bez "kopa".

dodano 27.03.2007 przez

Żona siedzi z tyłu po środku, dwójka młodszych dzieci po jej bokach a najstarszy syn z przodu - wreszcie nikt się nie bije z tyłu, wszyscy są zadowoleni i można spokojnie jechać w daleką trasę :D

dodano 17.04.2014 przez

Samochodzik fajnie działa, bez żadnych problemów. Przed kupnem zastanawiałem się czy aby dobrze robię, czy jest tak awaryjny jak wszyscy piszą ale w rzeczywistości okazało się że jest OK.