Oceny Peugeot Boxer I

Oceny Peugeot Boxer I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Peugeot Boxer I

~nevra@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Autko ogólnie bardzo przyjazne dla użytkownika, dobrze mi się nim jeździ i nie czuję się specjalnie zmęczona po kilkusetkilometrowych trasach. Wspomaganie działa bez zarzutu, nie napracuję się podczas manewrówki. Przestrzeń bagażowa w normie, choć przydałyby się wykładziny ścian bocznych do sufitu. Przegroda łatwo demontowalna i wtedy jest bardzo fajnym autkiem do wyjazdu na wakacje. Cały majdan się wrzuca i jedzie. Na pace mamy dorobione...
1,4
~bgadaszewski@tlen.pl
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Podczas pierwszych 2 lat eksploatacji zaliczyłem prawie 50 napraw,czyli ok 3 miesięcy na \"warsztacie ASO Katowice\".Dopiero w ASO w Rzeszowie naprawiono mi to co Katowice spieprzyły,ale w/g słów ważniaka z Warszawy - dlatego że jeszcze ASO Rzeszów jest \"niedoświadczony\".Ciekawe co miał na myśli???
2,7
~Klodi
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Przejechał u mnie 150 000km i nie wiadomo dlaczego przegrzał się. Poleciała uszczelka pod głowicą. Zrobiliśmy uszczelkę z racji przebiegu 350 000 wymieniliśmy pierścienie i panewki. Po 15 000 zatarł się po remoncie tłoki na 3 szlif wszystko nowe itd po 600km zatarł się i nie było ostro jechane na pusto w drodze do Niemiec po towar. Jak się przegrzeje nie remontuj - wymień silnik. Ta nauka kosztowała 10 000 czyli tyle co jest wart.
~Pysi
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Auto ma juz 560000 i w sumie nigdy nie sprawiało większych problemów, jedynie drobne usterki, z większych przy 500000 wysiadł alternator a teraz pomopa wtryskowa. Jedynym poważnym minusem jest lakier, auto było koloru niebieskiego, teraz cały dach jest biały i zaczynają sie pojawiać małe ogniska rdzy. Z tego co zauważyłem jedynie ten kolor ma takie problemy z lakierem, reszta jest ok. Polecam to auto z całego serca.
2,6
~Matys
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Ogólnie jeździ się nim dobrze ale jest strasznie awaryjny!Jak miałem silnik z turbiną to było w miarę ale potem drugi silnik i "kaplica".Części nie nalerzą do najtańszych.Jeśli ktoś chce kupić boxera to odrazu nich kupi pistolet aby mół sobie strzelić w łeb lub niech kupi dwa samochody jeden do jerzdzenia a drugi na części
4,1
~rewadres
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Uważam że jest to dobre auto za rozsądną cenę. Jest większy od t4 czy tranzita ale mniejszy od Lt czy sprintera ,to taki pośredni segment. Na moje potrzeby idealny. Troszkę irytuje mnie opcja zakupu samochodu nowego w wersji 6 osobowej. Konkurencja oferuje zdecydowanie więcej.
~kominek13@wp.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Jedyna poważna wada tego autka to rdza na podwoziu.No ale autko ma juz swój wiek.Kupiłem go jak używany pojazd i jeżdżę nim ponad rok i jestem bardzo zadowolony.Mogę poleci w 100%.(mam też Citroen Berlingo 14 benzyna krótko mówiąc tragedia co chwile jakieś naprawy wizyty w warsztatach i straszne pieniądze za naprawy)
~RIDER.RIDER@INTERIA.PL
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Posiadam wersję ze wzmocnionym tylnym zawieszeniem DMC 3500 kg (ostatnio niestety wprowadzono podatek od srodków transport. dla tej masy :( ) Przy zakupie brałem kilka samochodów pod uwagę lecz nie żąłuję wyboru. Dobre auto za dobre pieniądze
2,6
~xmenago@wp.pl
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Kompletny niewypal, w stosunku do poprzedniej wersji niewiele sie poprawilo, a wrecz twierdze ze poprzedni model ktory uzytkowalem przez 4lata (2,5 TDI 1997r) byl mniej awaryjny. A silnik byl po prostu nie do zdarcia.
~jeri@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Uważam,że przez lata produkcji rodzina aut Boxer/Ducato/Jumper została naprawdę dobrze dopracowana.Trudno wskazać zdecydowanie słabe punkty.Z resztą,wystarczy spojrzeć,czym jeżdżą małe firmy transportowe,potrzebujące w miarę taniego,ale niezawodnego pojazdu.70% to któryś z tej trójki.