Peugeot Boxer I 2.5 D 86KM 1994-2006 - Oceń swoje auto

Ocena Peugeot Boxer I 2.5 D 86KM 1994-2006

Peugeot Boxer I 2.5 D 86KM 1994-2006

z przebiegiem 292 000 km, wyprodukowany w 2000 roku
~Jacek
dodał ocenę 25.10.2007 21:40:07, jeździ tym autem 2 lata, poprzednie auto Citroen c15 1,8d

ogólnie autko warte polecenia. mocny, w miarę oszczędny

tak na prawdę to 2,5 TDi 108KM. mocny a zarazem oszczędny

słabe elementy zawieszenia przodu. Drogie łożyska kół przednich

nieprecyzyjne pokrętło regulacji przepływu przez nagrzewnicę. Poza tym jestem zadowolony

posiadam wersje 2 osobową. wygodny fotel kirowcy jak na auto tej klasy

autodna

dość drogie części eksploatacyjne np: napinacz rozrządu około 400zł, łożyska przednich kół (skf) 400zł szt.

słaba chłodnica, nagrzewnica, łozyska przednich kół i tuleje wachaczy. przednia szyba pełna odprysków ale nigdy nie pękła.
Kupujesz części we własnym zakresie? Sprawdź naszą ofertę!

Spalanie 2.5 D 86KM 1994-2006

Diesel [l/100km]
10,0

10,0

11,0

9,0

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

mi nigdy nie sprawiał problemów, jest mocny nawet gdy auto przeciążymy daje sobie rade. również przełożenia skrzyni biegów dobrane są idealnie. Auto bardzo zwrotne moja wersja to krótki i wysoki

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 2.5 D 86KM 1994-2006

Dodaj nowy komentarz