Oceny Peugeot Expert – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Peugeot Expert

~Marcin
Furgon Long 2.0 BlueHDi 122KM 90kW
Peugeot Expert Long 2017r. 120km.Posiadając starego Experta z 2009roku który jest bezawaryjny przy przebiegu 300tys.km spodziewałem się tego samego po nowym modelu ale niestety jest gorzej niż źle. Przy 24 tys.km uszkodzeniu uległa sąda ad blue a także skorodowały przewody ABS co powodowało choinkę na kokpicie.Po 3,5 roku użytkowania przy przebiegu 104 tys.km pękł docisk sprzęgła i "przytarła" się dwumasa (komplet do wymiany) koszt 3000PLN,ale...
2,1
~Andrzej
Peugeot Expert II
Furgon 2.0 HDi 120KM 88kW
Jeździ fajnie , dużo nie wymieniłem przy wymianie oleju co 7 tyś. w serwisie peugeota może kilkudziesiąt rzeczy to i tak została jeszcze karoseria oryginalna , Korpus silnika, felgi, fotele, oryginał i kierownica oryginalna chociaż zrobiła się bardzo Chuda
2,7
~Niezadowolony użytkownik
Furgon Long 2.0 BlueHDi 122KM 90kW
Mamy we flocie kilkanaście aut. Auta bardzo awaryjnie, po przebiegu 70tyś nie kończące się awarie. We wszystkich autach psują się skrzynie biegów, wytrzymują 80-150 tyś km Problemy z ad blue, problemy z ładowaniem Korodujące felgi, odpadający lakier na krawędziach drzwi tylnych. Kiepskiej jakości serwisy ASO Auto komfortowo ok, ale największym problemem jest awaryjność tych aut oraz długi czas napraw. Niektóre egzemplarze 3-4 letnie...
~Piotr
Furgon Standard 2.0 BlueHDi 177KM 130kW
Zakup jak najbardziej trafny. Automatyczna skrzynia biegòw nie sprawia kłopotów. Regularne wymiany olejów w silniku co 10 tyś kilometrów. Usterka którą odnotowałem przy przebiegu 120 tyś kilometrów to czujnik temeratury termostatu który jest niewymienny według serwisu, należy wymienić cały termostat który jest zespolony, ja wypłukałem układ chłodzenia i nowy płyn chłodniczy koncentrat wszystko PSA radzę nie oszczędzać na zamiennikach.
~Piotr
Furgon Standard 2.0 BlueHDi 177KM 130kW
~Michal
Furgon Compact 1.5 BlueHDi 102KM 75kW
Mój model to compact 1.6 bluhdi 2018 roku, ale nie ma nic o tym samochodzie, więc wkleję opinie tutaj. Potrzebowałem busa, ale mieszkam w centrum i musiał być mały . Partner/doblo/berlingo były za małe, a Boxer itp były duże … Expert w wersji compact mieście się idealnie na miejscu parkingowym dla osobówki. Do tego wjeżdża do garażu podziemnego. Jakość ? Hmm plastik, ale lepszy niż Fiat. Generalnie ładny busik

Usterki Peugeot Expert

Peugeot Expert – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,4
~Wojciobus
Peugeot Expert II
Tepee 2.0 HDi 120KM 88kW
egzemplarz ferelny wymiana rozrządu i dwumasy nic nie dała klekł cały silnik i zatarła się pompa wtryskowa po wymianie silnika bardzo kosztownej 10tys zł . Do tego doszła wymiana chłodniczki klimatyzacji, klamka i zamek od drzwi przesuwnych to dramat po wymianie znowu się oberwała .
~darobass@o2.pl
Furgon 1.9 TD 90KM 66kW
Auto to kupiłem po gługim urzytkowaniu VW carawelle 1,9 i jeśli chodzi o usterkowośc jak i Zywotnośc silnika jego także usterkowośc to experta uważam za bardziej bezproblemowego.Zawieszenie i hamulce także uważam za lepsze, o blasze nie wspomnę.Oczywiście carawella to auto bardziej osobowe , ale technicznie nape.no gorsze,
~tommash@gmail.com
Furgon 2.0 HDi 136KM 100kW
Po odpowiednim doposażeniu - wspaniałe i prawdziwie wszechstronne auto. Na co dzień, po wymontowaniu siedzeń - dzielny i komfortowy środek transportowy, który połknie każdy towar; na urlopie - bezpieczny, komfortowy i oszczędny wóz do dalekich podróży dla 8 osób na pokładzie, z których żadna nie będzie się czuła poszkodowana.
~Użytkownik
Furgon 1.9 TD 90KM 66kW
Jedna "BZDURA" to drzwi boczne w starszym pojeździe nie domykają się jak przystało na TĄ markę "WSTYD" a wystarczy zmodernizować zamek i wprowadzić taki jak np. w VW który zawsze idealnie pracuje nawet w poj. 25 letnim.W Expercie ktoś wymślił "jakieś" kołki które wchodzą w gniazdo z tworzywa i nic nie trzymają.
Peugeot Expert