Oceny Porsche 944

1 ocena

Najnowsze oceny Porsche 944

~Mateusz Mazi192
Coupe 2.5 165KM 121kW
Pojazd w prowadzeniu dość charakterystyczny, gdy nabierze się nowych nawyków, jest doskonały w zakrętach, dzięki wadze moc w zupełności wystarczy aby nawet po 40 latach dawać sobie radę z większością współczesnych pojazdów. Marka która nie posiada przypiętego żadnego negatywnego stereotypu. Przykuwa pozytywną uwagę na drodze. Należy liczyć się z kompromisami, wypad na weekend z koleżanką może być naprawdę udany, ale w razie wycieczki z...
~Adaśko22
Coupe 2.5 165KM 121kW
Auto kupiłem , około 4 lata temu na 18 urodziny, jeździ do dziś, ma przebieg 211 tyś. miał jedną usterkę: tarczę sprzęgła, ale to przez to że uczyła się nim jeździć moją żona i syn, oprócz tego wymieniane świecę, więc jest to autko bardzo tanie w utrzymaniu, 25 lat na karku! Zero ognisk rdzy, Spalanie na poziomie Forda Escorta 1,6 w benzyncę ,
4,1
~Porsche fan
Coupe 2.5 Turbo 250KM 184kW
Polecam każdemu 944, robi doskonałe wrażenie, otwierane lampy z przodu to ewenement - coś nietypowego, wspaniałego, sylwetka tego samochodu jest po prostu doskonała i przykuje każde oko :) to prawdziwe rasowe sportowe auto
~Kuba_j
Coupe 2.5 S 190KM 140kW
Auto daje 100% satysfakcje z zakupu. Wzbudza w ludziach zainteresowanie co widać jadąc przez miasto zwłaszcza wśród kobiet i pracowników stacji benzynowych. Widząc jak chłopcy pokazują palcami i na ich twarzach maluje się wyraz zachwytu. Daje satysfakcje z jazdy zwłaszcza po zakrętach. Porsche 944 to auto w którym nie trzeba nikomu niczego udowadniać.
~marecki
Coupe 2.5 165KM 121kW
po prostu cudo, marzyłem całe życie o tym samochodzie i powiem, że nie jestem rozczarowany. praca silnika, stan blach, prowadzenie - to więcej niż rewelacja. solidny niemiecki samochód- klasa sama w sobie. samochód ma 22 lata a na ulicach wszyscy się oglądają z zachwytem.niektórzy nawet mi gratulują !!!
~GreGo
Coupe 2.5 165KM 121kW
Oceniam autko, które sprzedałem. Porsche 944 2,5 litra, rocznik 1984, składak, palił mi na trasie 8 litrów, po mieście ok. 12 co nie jest dużo jak na taką pojemność. Miałem kilka usterek w tym jedną poważną. Te drobne to m.in. zaśniedziałe zestyki w układzie elektrycznym, poważna była wymiana tarczy sprzęgła. Ogólnie jak na te lata autko sprawowało się b.dobrze. Dobre przyśpieszenie, spalanie ok, fajny wygląd, super trzymanie się drogi, szybki...
Dziennik kosztów dla Porsche 944
11,9
~tomsuchy@wp.pl
Coupe 2.5 160KM 118kW
Porsche 944 TURBO to najmocniejszy model (260KM) oprócz 911. Silnik z przodu chłodzony wodą zapewnia komfort przez cały rok (klima/ogrzewanie) Bardzo wygodny , no może poza wsiadaniem i wysiadaniem. Porsche to Porsche niezależnie od wieku właściciela i samochodu.
~Tomek
Coupe 2.5 165KM 121kW
Świetne auto jeśli oceniać je w kategorii klasyka, w porównaniu do współczesnych aut brakuje jednak komfortu.
~gazelot
Coupe 3.0 S2 211KM 155kW
Mógłby być ze 100kg lżejszy. Nie najszczęśliwszy z punktu widzenia aerodynamiki jest pomysł z podnoszonymi światłami. Bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Ogólnie - bardzo dobry samochód.
~davmix@onet.eu
Coupe 2.5 Turbo 250KM 184kW
Szkoda że nie ma szóstki.Koszty eksploatacji właściwie zamykaja sią tylko w paliwie.