Porsche Panamera - Oceń swoje auto

lista silników Porsche Panamera
Hyb Hybrydowe
Ukryj

Oceny Porsche Panamera

6% gorzej niż w segmencie Auta sportowe (4,20)

dodano 03.10.2014 przez

Prezentacja na bardzo wysokim poziomie, co prawda jak się wjeżdża na serwis Porsche to trzeba mieć minimum 10.000 w kieszeni, ale samochód tej klasy powinno się kupować z pełną świadomością kosztów utrzymania

dodano 12.08.2010 przez

Samochód piekny i niezawodny ( jak się nie pakuje w niego gazu , co jest dla mnie śmieszne ) . Przyjemnie mi się jeździ i zapewne długo nim będę się poruszać .

dodano 31.05.2010 przez

Auto świetnie się prowadzi, jednak jest niewiarygodnie brzydkie, a w środku jak na auto tej klasy jest mało miejsca

dodano 20.06.2010 przez

nigdy bym już tego auta nie kupił- auto 5 x droższe niż mercedes cls ,a panamera oferuje może 70% tego co merc

dodano 30.07.2014 przez

Wgląd i prezencja według mnie OK

dodano 13.03.2012 przez

frajda z jazdy jest b.duza

dodano 22.10.2010 przez