Ocena kierowcy - Renault 19 II Hatchback

suchy1961d@wp.pl, 15 lat temu
Silnik 1.8 i 110KM 81kW
Rok produkcji 1993
Renault 19 II Hatchback 1.8 i 110KM 81kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Posiadam renault 19 1.8I Kupiony od niemca z Berlina-PIERWSZY WŁAŚCICIEL -musiałbyć podrasowany bo na hamowni wyszło mu 137KMech.Przyśpieszenie do setki 6,7 6,8sekund??? byłem w pozytywnym szoku!!! ALE mam problem ;na trasie spala 6,2l benzyny95 natomiast w mieście Płocku od13 do17litrów !!! MOŻE KTOŚ z UŻYTKOWNIKÓW tego modelu mógłby mi POMÓC-BARDZO PROSZĘ bardziej doświadczonych kierowców!!! Jestem pedantem-jeśli chodzi o czystość i wymogi technichne ( mam go 1 rok iwymieniłem tylną belkę ,gumy stabilizat. i gumy tłumika oraz po kupnie olej filtry powietrza,oleju ,płyn do wspomagania kierow. ,hamulcowy,świece oraz paskirozrządu i alternatora-jak się okazało,wszystko było dobre.Jest to1993r(czytaj po polsku; checzbek)elektroniczny szyber-dach,szyby przednie,centralny zamek,wspomaganie wszystko prócz poduszek powietrznych. Wszystko działa bezbłędnie.JEDYNY PROBLEM TO TAK wielka różnica w spalaniu benzyny na trasie 6,2-do aż13-16litrów w mieście!!!!!JEŚLI KTOŚ MOZE MI POMÓC Z TYM PROBLRMEM-czekam niecierpliwie. ( posiadam prawko B C od 1979r. W roku1985 miałem RENAULT 15ts.
Renault 19 II Hatchback