Oceny Renault Captur I Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW 2013-2015

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Captur I Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW 2013-2015

~Wiktor
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Po pierwszym roku użytkowania mogę z całą pewnością stwierdzić, że auto jest dla mnie idealne. Gabarytowo nie za małe nie za duże (dla 3 osobowej rodziny wystarczające). Skrzynia biegów EDC rewelacyjna, wysokie zawieszenie sprawdza się w ruchu miejskim i na bezdrożach. Spalanie w trasie na poziomie 6 l /100 km, miasto około 7 l.
2,5
~iziz1
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Jak ktoś kieruje się wyglądem auta to sam jest sobie winien (to dotyczy mnie w tym przypadku). Samochód trzy dni po wyjechaniu z salonu zepsuł się (choinka na wyświetlaczy) i został scholowany do serwisu. Przy przebiegu 4 tys. km cieknie z niego jakiś olej, w związku z czym znów czeka go wizyta w salonie. Captur to piękny samochód, ale nie nadający się do jazdy z powodu zawodności. Pierwszy i ostatni raz Renault.
2,4
~Niezadowolony
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Hmmmmm samochod mojej Pani,ktory w zasadzie nie wiadomo do czego sie nadaje
~Alek
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Captur bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Zarówno 120 KM silnik radzi sobie wyśmienicie ze skrzynią automatyczną. Wszystko to czego chciałem jest i auto spełnia w 101% moje oczekiwania.
~damiano2509
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu. Nie tylko dobrze wygląda, ale też dobrze jeździ. Duży komfort jazdy i przyjemność z prowadzenia.
~Pierre
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
do jazdy po mieście się nadaje, na średnich trasach też.

Usterki Renault Captur I

Renault Captur I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Frydrych
~Mati
2,3
~Maro
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Bez komentarza. Zastanów się 100 x czy chcesz jeździć czy stać w serwisie. (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,7
~Samer