Ocena kierowcy - Renault Clio I

PunkNeverDie sXe, 17 lat temu
Rok produkcji 1991
Renault Clio I 1.4 75KM 55kW 1990-1995 - Oceń swoje auto
renówke mialem jakieś 6 miesiecy przez ten czas bylem bardzo zadowolony spodobal mi sie w tej kategori cenowej zdecydowanie ,najladnieszy i to zadecydowalo wiekszosc odsob mi odradzolo mowili kup golfa cale szczescie ze ich nieposłuchalem :) , samochod mnie niezawiudl nigdy , a nawet sporo nim jedzilem bo na 6 miesiecy 15 tys km glownie do pracy ale kilka razy w miesiacu wypady w dlusze trasy . Moj model z wygladu byl bardzo ladny mimo ze mial 15 lat nikt mu tyle niedawal bo niewygladal :] wszystko przez srebny kolor i moje czeste mycie i woskowanie , 4 drzwi to swietnie rozwiazanie w tym samochodzie , ze sprzedaza tez niemialem wiekszych problemow sprzedalem go chyba w 2 dzien po wystawieniu kartki teraz mysle nad czyms wiekszym bardziej w trasy i wcale niezamizam kupywac brzydkiego niemca , trzeba lamac stereotypy i mity na temat marek tym razem w planach mam koreańca ale nie dewu :)
Silnik zawsze palił nawet w zime ,
skrzynia ok jak na ten wiek o nawet bardzo dobrze wszytkie biegi ładnie wchodzily
wsumie samochod w trasy to niejest powyżej 120 km/h balem sie jedzic bo niemialem pewnosci jak sie zachowa chociaz ja nim jedzilem tak i spisywał sie wsumie tak sobie zdecydowanie lepjej w miescie byl bardzo zwrotny
ok
fajna jest klapka na radio bardzo popmyslowo szkoda ze tego nikt juz niekontnuluje
dla kierowcy ok ja mialem praweie max do tylu fotel odsuniety i w wersji lekko lezacej , natomoast mysle ze stlu slabo chciaz da sie podrozowac itd ale jednak to niejest duzy samochud wiec niema co wymagac z tylu salonu
ok
no ekonomiczny moj clio to niebyl a napewno nie w miescie natomiast w trasach jak sie jedzilo wmiare ekonomicznie to dobrze trasa jakies 6,8 litra a w miescie mysle ze jakos 10 l to spokojna reka
Niewiem jak czesci bo niemam rozeznania ile kosztuja dla innych modeli ale za 4500 kupilem naprawde swietny samochód .
mnie niezawiudl ani razu
zadnych powaznych usterek tylko standardowe rzeczy typu olej pasek rozrzadu hamulce etc

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 75KM 55kW [l/100km]

7,9