Ocena kierowcy - Renault Clio II Hatchback

jablkowy, 10 lat temu
Silnik 1.5 dCi 80KM 59kW
Rok produkcji 2002
Renault Clio II Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
Zacznę od podsumowań,bardzo żwawy, kulturalny, stosunkowo cichy, ciagnie to malutkie auto on niskoch obrotów, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! najlepszy wybór w tej cenie, niskie koszty ekspoatacji, dostepnośc częsci i bardz niskie spalanie! Ten samochód nie pali prawie nic! mieszkam w górzystym terenie, bez autostrad , ciasne dróżki pomiędzy wsiami i ciagłe wzniesienia a wynik spalania nie przekrasza 4,4L, podczas podróży do Francji jazda z prędkością max 120km/h i spalanie 3,7L. a można spalać nawet mniej. Jak na takie gabaryty przestrzeni jest bardzo dużo! może być tylko nieco ciasno gdy w tyle zamontujemy fotelik, poza tym naprawdę można podrózować! zwłaszcza gdy posiadamy wersję z kubełkowymi fotelami na przykłas \"Chiemmse\". Clio jest doskonałą opcją dla niskozamożnych singli, małej rodzinki, emerytów, czy do pracy, dobre wyposażenie-klima, radio ze sterowaniem przy kierownicy, bardzo dobre kubełkowe fotele, bogady w opcje komputer pokładowy. spodziewałem się ,czytając oopinie, że będą ciągłe problemy z elektroniką, nic z tych rzeczy . Zdarzyła mi sie jedna powazniejsza usterka, mianowicie coś w głowicy i kosz 2000zł, da się przełknąć
Żadnych zastrzeżeń, jedynie kiepskiej jakości materiały montażone mieszka, przez co swobodnie sobie powiewa
nie ma cudów ale nie można się ich co prawda spodziewać! w zimie grzeje a w lecie klima działa
awaria korbowodu przy 200 000km

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 80KM 59kW [l/100km]