Renault Clio III Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 2005-2010 - Oceń swoje auto

Oceny Renault Clio III Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 2005-2010

1% gorzej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 25.07.2011 16:47:44 przez

Piszę tą ocenę w nieco ubogim charakterze, ponieważ opisuję auto na którym miałem kurs prawa jazdy. Jednak myślę że 33 godziny jazd wystarczają, żeby co nieco powiedzieć na temat tego auta. Zacznę od pozytywów: mocny i oszczędny silnik, "ostre" hamulce (dla doświadczonych), przestrzeń w środku, świetne sterowanie radiem, wygodna pozycja za kierownicą oraz komfort jazdy. Negatywy: "ostre" hamulce (dla nieskordynowanych kierowców), problemy ze skrzynią biegów, za mocne wspomaganie

dodano 05.10.2008 15:06:29 przez

Autko może być, niestety przeżyłem przykrą przygodę kilka dni po wyjeździe z salonu. Okazało się że dostałem zużyte lub uszkodzone wycieraczki, podczas deszczu nie widać było zupełnie nic. Podejrzewam że jakiś przedsiębiorczy jegomość wymienił je w drodze auta z fabryki do salonu, ale to nie wina samochodu tylko wyboru salonu. Ja kupowałem w małej mieścinie i to chyba zaważyło. Chamstwo, niestety nie do udowodnienia.

dodano 20.11.2008 20:52:01 przez

Zastanawiaja mnie opinie innych mowiace, ze ich auta "sie dusza, nie ciagna" itd. Moze jednak warto pomeczyc panow w salonie? Auto pomimo malego silnika rozpedza sie bardzo dobrze, ma swietne hamulce, wspomaganie i wszystko na miejscu. Bagaznik najwiekszy w swojej klasie. Kupilabym jeszcze raz Clio, ale w wersji sportowej, na pewno nie z silnikiem 1.2 jak obecnie.

dodano 27.12.2009 21:06:00 przez

Póki co jesteśmy pozytywnie nastawieni. Autko z niższej klasy a miejsca dość dużo ,komfortowo wygodnie fajne wyposażenie (alize)+ nakładki na progi, chlapacze, alarm, podgrz. lusterka, gumy ,koło. Jeździ się super - bez szaleństw oczywiście - podstawowa jednos. napęd. - ale o tym nas poinformowali. dla naszej rodziny 2+1 i następne w drodze w sam raz. Polecam

dodano 20.03.2009 18:23:57 przez

W jeździe miejskiej bardzo dobre przy spalaniu w granicach 7 l /100 km. W trasie np. 4 osoby box dachowy i 140-150 km/h na autostradzie bez większych problemów aczkolwiek okupione 8 l /100 km. Auto po prostu klei się do drogi i do tego ma doskonałe hamulce. Okupione jest to komfortem jazdy na dziurawych miejskich drogach.

dodano 12.01.2005 12:50:23 przez

Auto solidnie wykonane, nic nie trzeszczy, nie stuka, nie ma żadnych luzów w zawieszeniu. Parametry spalania w normie. Tydzień temu auto przeszło szczegółowe badanie techniczne. Samochód prezentowany to model salonowy, naprawy wykonywane w "warsztatach", napewno nie zapewniea tak wysokiej jakości co fabryka.

dodano 29.08.2007 11:40:53 przez

Auto warte polecenia dla osób zakładających rodzinę. Przez pierwsze lata napewno się sprawdzi. Polecam jednak większy silnik niż jednostka 1.2 75 KM bo szkoda tracić nerwy przy wyprzedzaniu. Renault bardzo się przyłożyło do poprawienia jakości i wykończenia. No i 5 gwiazdek w testach NCAP...

dodano 30.03.2009 19:31:26 przez

byłem z tym autkiem w ciągu 3 lat 6 razy w serwisie z różnymi usterkami ale nigdy nie zawiodło mnie w trasie a przejechałem nim ponad 80000 km, ogólnie wspominam go bardzo pozytywnie, świetnie się prowadziło ale dużo paliło (srednio 6,8 l)

dodano 28.10.2011 12:05:30 przez

Gdyby miał niżesz spalanie byłby idealny do miasta. Niezawdonosć bardzo wyskoka, wyglad jeszcze się nie znudził. manewrowość bardzo dobra, miejsca wsrodku sporo. jakość wnetrza tez OK.

dodano 17.12.2008 16:43:37 przez

Nie polecam szczególnie biorąc pod uwagępodejście jak na tę chwilę podejście dealera i przedstawiciela Renault na Polskę. Ostatni raz nowe Renault - znajomym też nie polecam

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 500 km. Silnik: 1.2 94KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 500 km. Silnik: 1.2 85KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Renault Clio, oglądali także

Dowiedz się więcej o Renault Clio

Przeczytaj o Renault Clio

Renault Clio R.S. - nowe rozdanie
Renault Clio R.S. - nowe rozdanie Turbodoładowany silnik, wyłącznie pięciodrzwiowe nadwozie i tylko dwusprzęgłowa skrzynia. Nowa odsłona Clio R.S. odcina się grubą linią od swojego bezkompromisowego poprzednika. Czy można mówić o zmianach na gorsze?

Renault Clio - zobacz filmy

Renault Clio Grandtour GT 1.2 TCe 120 EDC, 2014 - test AutoCentrum.pl
Renault Clio Grandtour GT 1.2 TCe 120 EDC, 2014 - test AutoCentrum.pl Renault Clio Grandtour GT to bardzo intrygujące auto, które posiada bardzo wiele zalet, ale wad również mu nie brakuje. Jedną z tych wad jest cena, która jak za auto z segmentu B odrobinę odstrasza. Druga to mierne, jak na auto z plakietką GT osiągi. Na szczęście Clio nie brakuje też cech, które przemawiają na jego korzyść. Zapraszamy do oglądania naszego testu!
[HD] Renault Clio R.S. Monaco GP 1.6 Turbo 200 KM, 2014 – prezentacja AutoCentrum.pl Tym razem szybki test lub jak ktoś woli, prezentacja, ale i w aucie zmian nie ma zbyt wielu w porównaniu do konwencjonalnej wersji. Ale czy to źle? W tym przypadku okazuje się, że nie, gdyż Renault Clio R.S. w wersji Monaco GP to delikatnie ulepszona wersja i tak świetnego auta. Zapraszamy do oglądania!
Renault Clio Grandtour GT 1.2 TCe 120 KM - acceleration 0-100 km/h
Renault Clio Grandtour GT 1.2 TCe 120 KM - acceleration 0-100 km/h Renault Clio Grandtour GT z silnikiem 1.2 TCe o mocy 120 KM - dokładny pomiar przyspieszenia wykonany za pomocą DroftBoxa.

Renault Clio III Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 2005-2010 49