Renault Clio IV Grandtour - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Renault Clio IV Grandtour

11% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 16.10.2013 przez

moim poprzednim autem byla alfa romeo 159 2.4 200 km silnik z automatyczna klimatyzacja i skorzanymi siedzeniami. wiec niech to bedzie moj punkt odniesienia i wobec tego auta bede ocenial clio na ktore przezocilem sie z powodu kosztow jakie ta cudowna alfa generowala. alfa jako auto wyzszej klasy jest nieprzecietna dopoki dziala :D. clio wpadlo mi w oko pod koniec zeszlego (2012) roku i doszedlem do wniosku ze sprzedam alfe i kupie clio od razu praktycznie. tak mniej wiecej zrobilem i teraz musze przyznac ze dobrze zrobilem. jezdzilem clio z 1.5 dci 75 hp i tce 90 hp (to co mam teraz) i powiem tak. ten 75 konny silkik byl mocniejszy niz ten tce ktory mam teraz mimo ze na papierze jest napisane inaczej, tak bylo i juz. polecam przejechanie sie motorem 75 konnym diesla, naprawde. zakupilem wersje kombi ze wzgledu na wozek dla dziecka ktory musze wszedzie wozic. i po zastanowieniu sie dochodze do wniosku ze to jedno z najladniejszych kombi na rynku. wiec tak: male auto wiec koszta male ale przestrzen w zupelnie wystarczajaca. nie planuje kupowania uzywanych aut wiecej w zyciu. mialem mazde 323 i alfe 159 wiem co to znaczy psujacy sie diesel... nigdy wiecej auta bez gwarancji.

dodano 05.01.2015 przez