Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Renault Clio IV Grandtour - Oceń swoje auto

Oceny Renault Clio IV Grandtour

12% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 16.10.2013 18:46:33 przez

moim poprzednim autem byla alfa romeo 159 2.4 200 km silnik z automatyczna klimatyzacja i skorzanymi siedzeniami. wiec niech to bedzie moj punkt odniesienia i wobec tego auta bede ocenial clio na ktore przezocilem sie z powodu kosztow jakie ta cudowna alfa generowala. alfa jako auto wyzszej klasy jest nieprzecietna dopoki dziala :D. clio wpadlo mi w oko pod koniec zeszlego (2012) roku i doszedlem do wniosku ze sprzedam alfe i kupie clio od razu praktycznie. tak mniej wiecej zrobilem i teraz musze przyznac ze dobrze zrobilem. jezdzilem clio z 1.5 dci 75 hp i tce 90 hp (to co mam teraz) i powiem tak. ten 75 konny silkik byl mocniejszy niz ten tce ktory mam teraz mimo ze na papierze jest napisane inaczej, tak bylo i juz. polecam przejechanie sie motorem 75 konnym diesla, naprawde. zakupilem wersje kombi ze wzgledu na wozek dla dziecka ktory musze wszedzie wozic. i po zastanowieniu sie dochodze do wniosku ze to jedno z najladniejszych kombi na rynku. wiec tak: male auto wiec koszta male ale przestrzen w zupelnie wystarczajaca. nie planuje kupowania uzywanych aut wiecej w zyciu. mialem mazde 323 i alfe 159 wiem co to znaczy psujacy sie diesel... nigdy wiecej auta bez gwarancji.

dodano 09.07.2014 23:00:43 przez

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 500 km. Silnik: 1.2 94KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 500 km. Silnik: 1.1 75KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Renault Clio, oglądali także

Dowiedz się więcej o Renault Clio

Przeczytaj o Renault Clio

Renault Clio R.S. - nowe rozdanie
Renault Clio R.S. - nowe rozdanie Turbodoładowany silnik, wyłącznie pięciodrzwiowe nadwozie i tylko dwusprzęgłowa skrzynia. Nowa odsłona Clio R.S. odcina się grubą linią od swojego bezkompromisowego poprzednika. Czy można mówić o zmianach na gorsze?

Renault Clio - zobacz filmy

Renault Clio Grandtour GT 1.2 TCe 120 KM - acceleration 0-100 km/h
Renault Clio Grandtour GT 1.2 TCe 120 KM - acceleration 0-100 km/h Renault Clio Grandtour GT z silnikiem 1.2 TCe o mocy 120 KM - dokładny pomiar przyspieszenia wykonany za pomocą DroftBoxa.
Renault Clio R.S. Monaco GP 1.6 Turbo 200 KM - acceleration 0-100 km/h
Renault Clio R.S. Monaco GP 1.6 Turbo 200 KM - acceleration 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia Renault Clio R.S. Monaco GP z silnikiem 1.6 Turbo o mocy 200 KM wykonany za pomocą DriftBoxa.
Renault Clio Grandtour GT 1.2 TCe 120 EDC, 2014 - test AutoCentrum.pl
Renault Clio Grandtour GT 1.2 TCe 120 EDC, 2014 - test AutoCentrum.pl Renault Clio Grandtour GT to bardzo intrygujące auto, które posiada bardzo wiele zalet, ale wad również mu nie brakuje. Jedną z tych wad jest cena, która jak za auto z segmentu B odrobinę odstrasza. Druga to mierne, jak na auto z plakietką GT osiągi. Na szczęście Clio nie brakuje też cech, które przemawiają na jego korzyść. Zapraszamy do oglądania naszego testu!

Renault Clio IV Grandtour 2