Renault Clio IV Grandtour - Oceń swoje auto

Oceny Renault Clio IV Grandtour

12% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 16.10.2013 18:46:33 przez

moim poprzednim autem byla alfa romeo 159 2.4 200 km silnik z automatyczna klimatyzacja i skorzanymi siedzeniami. wiec niech to bedzie moj punkt odniesienia i wobec tego auta bede ocenial clio na ktore przezocilem sie z powodu kosztow jakie ta cudowna alfa generowala. alfa jako auto wyzszej klasy jest nieprzecietna dopoki dziala :D. clio wpadlo mi w oko pod koniec zeszlego (2012) roku i doszedlem do wniosku ze sprzedam alfe i kupie clio od razu praktycznie. tak mniej wiecej zrobilem i teraz musze przyznac ze dobrze zrobilem. jezdzilem clio z 1.5 dci 75 hp i tce 90 hp (to co mam teraz) i powiem tak. ten 75 konny silkik byl mocniejszy niz ten tce ktory mam teraz mimo ze na papierze jest napisane inaczej, tak bylo i juz. polecam przejechanie sie motorem 75 konnym diesla, naprawde. zakupilem wersje kombi ze wzgledu na wozek dla dziecka ktory musze wszedzie wozic. i po zastanowieniu sie dochodze do wniosku ze to jedno z najladniejszych kombi na rynku. wiec tak: male auto wiec koszta male ale przestrzen w zupelnie wystarczajaca. nie planuje kupowania uzywanych aut wiecej w zyciu. mialem mazde 323 i alfe 159 wiem co to znaczy psujacy sie diesel... nigdy wiecej auta bez gwarancji.

dodano 09.07.2014 23:00:43 przez

Pewne oferty od dealerów

Renault Clio Alize

Renault Clio Alize

Rocznik: 2011. Przebieg: 82 271 km. Silnik: 1.5 olej napędowy.

Cena: 24 900

Renault Clio III Alize Grandtour

Renault Clio III Alize Grandtour

Rocznik: 2011. Przebieg: 85 797 km. Silnik: 1.5 olej napędowy.

Cena: 27 900

Renault Clio 1.5 DCi VAN

Renault Clio 1.5 DCi VAN

Rocznik: 2010. Przebieg: 118 887 km. Silnik: 1.5 olej napędowy.

Cena: 19 900

Renault Clio III Alize

Renault Clio III Alize

Rocznik: 2011. Przebieg: 69 500 km. Silnik: 1.5 olej napędowy.

Cena: 24 900

Renault Clio IV Grandtour 2