Renault Clio IV Grandtour - Oceń swoje auto

Podsumowanie oceny tego auta

Oceny Renault Clio IV Grandtour

7% lepiej niż w segmencie Auta małe (4,20)

na podstawie 1 oceny

Lista ocen

dodano 16.10.2013 18:46:33 przez

moim poprzednim autem byla alfa romeo 159 2.4 200 km silnik z automatyczna klimatyzacja i skorzanymi siedzeniami. wiec niech to bedzie moj punkt odniesienia i wobec tego auta bede ocenial clio na ktore przezocilem sie z powodu kosztow jakie ta cudowna alfa generowala. alfa jako auto wyzszej klasy jest nieprzecietna dopoki dziala :D. clio wpadlo mi w oko pod koniec zeszlego (2012) roku i doszedlem do wniosku ze sprzedam alfe i kupie clio od razu praktycznie. tak mniej wiecej zrobilem i teraz musze przyznac ze dobrze zrobilem. jezdzilem clio z 1.5 dci 75 hp i tce 90 hp (to co mam teraz) i powiem tak. ten 75 konny silkik byl mocniejszy niz ten tce ktory mam teraz mimo ze na papierze jest napisane inaczej, tak bylo i juz. polecam przejechanie sie motorem 75 konnym diesla, naprawde. zakupilem wersje kombi ze wzgledu na wozek dla dziecka ktory musze wszedzie wozic. i po zastanowieniu sie dochodze do wniosku ze to jedno z najladniejszych kombi na rynku. wiec tak: male auto wiec koszta male ale przestrzen w zupelnie wystarczajaca. nie planuje kupowania uzywanych aut wiecej w zyciu. mialem mazde 323 i alfe 159 wiem co to znaczy psujacy sie diesel... nigdy wiecej auta bez gwarancji.

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 500 km. Silnik: 1.1 75KM, diesel.

Demonstracyjny Suzuki Swift 1,2 COMFORT

Demonstracyjny Suzuki Swift 1,2 COMFORT

Rocznik: 2013. Przebieg: 358 km. Silnik: 1.2 94KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Renault Clio, oglądali także

Dowiedz się więcej o Renault Clio

Przeczytaj o Renault Clio

Renault Clio - czwarty krok naprzód
Renault Clio - czwarty krok naprzód Minęło przeszło 22 lata od momentu, gdy Renault zaprezentował model Clio, jako następcę kultowego dziś modelu 5. W tym czasie na całym świecie, a konkretniej w aż 115 krajach sprzedało się około 11,5 mln egzemplarzy Clio. Nie dziwi więc, że dla wielu osób niewielka "renówka" jest synonimem francuskiej motoryzacji. Dziś Renault prezentuje czwartą generację swojego miejskiego auta, a my sprawdzamy czy podzieli ono sukcesy poprzedników.

Renault Clio IV Grandtour 1