Renault Clio IV Grandtour - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Renault Clio IV Grandtour
Mniej

Oceny Renault Clio IV Grandtour

1% gorzej niż w segmencie Auta małe (3,96)

autodna

dodano 16.10.2013 przez

moim poprzednim autem byla alfa romeo 159 2.4 200 km silnik z automatyczna klimatyzacja i skorzanymi siedzeniami. wiec niech to bedzie moj punkt odniesienia i wobec tego auta bede ocenial clio na ktore przezocilem sie z powodu kosztow jakie ta cudowna alfa generowala. alfa jako auto wyzszej klasy jest nieprzecietna dopoki dziala :D. clio wpadlo mi w oko pod koniec zeszlego (2012) roku i doszedlem do wniosku ze sprzedam alfe i kupie clio od razu praktycznie. tak mniej wiecej zrobilem i teraz musze przyznac ze dobrze zrobilem. jezdzilem clio z 1.5 dci 75 hp i tce 90 hp (to co mam teraz) i powiem tak. ten 75 konny silkik byl mocniejszy niz ten tce ktory mam teraz mimo ze na papierze jest napisane inaczej, tak bylo i juz. polecam przejechanie sie motorem 75 konnym diesla, naprawde. zakupilem wersje kombi ze wzgledu na wozek dla dziecka ktory musze wszedzie wozic. i po zastanowieniu sie dochodze do wniosku ze to jedno z najladniejszych kombi na rynku. wiec tak: male auto wiec koszta male ale przestrzen w zupelnie wystarczajaca. nie planuje kupowania uzywanych aut wiecej w zyciu. mialem mazde 323 i alfe 159 wiem co to znaczy psujacy sie diesel... nigdy wiecej auta bez gwarancji.

dodano 25.05.2015 przez

Auto jest moim zdaniem ładne. To jedyne clio jakie kiedykolwiek mi się podobało. Patrząc z zewnątrz wygląda na większe niż jest w żeczywistości.

dodano 25.05.2015 przez

dodano 05.01.2015 przez