Oceny Renault Clio IV Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW 2013-2015

Renault Clio IV Grandtour  1.5 dCi 75KM 55kW 2013-2015 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Clio IV Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW 2013-2015

~Krzysztof
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, wyglądu, wyposażenia, praktyczności, silnika, kosztów eksploatacji bardzo trudno o znalezienie na rynku czegoś sensownego (Fabia w dieslu ma 3 cylindry jedynie). W tym segmencie zawsze są jakieś kompromisy i znajdą się rzeczy, które są na minus. Ale trzeba być tego świadomym. Istotne, że te minusy nie przysłaniają plusów jakie te auto posiada. Na plus: świetna stylistyka, rewelacyjny silnik (bardzo...
2,5
~Darioflesz
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Jednym słowem, bardzo kiepski wóz. Clio to najmłodszy samochód jaki posiadałem w mojej motoryzacyjnej historii, i zarazem najgorszy. Mnóstwo usterek, komfort żaden, jedyny plus to w miarę przyzwoita uroda tego samochodu.
~Grafspee
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Kupiłem gdy auto miało 146tys km(po leasingowe), w tej chwili posiada 191tys.km na liczniku. Bardzo oszczędne, silnik elastyczny, do 120km/h w miarę żwawo przyspiesza jak na 75km ;) Jeżdzę 60% trasa/40% miasto spalanie wychodzi około 4,2l/100km. Żadnych usterek do tej pory, wymiana oleju, sprzęgła, tylko elementy eksploatacyjne. Z minusów: słabe wyciszenie, mocno czuć wyboje i nierówności. Ogółem polecam
~Chrissss
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Nie wiem jak można to auto kupić za własne pieniądze. Ja użytkuję go jako służbowy i mam go serdecznie dosyć. To samochód na bardzo niskim poziomie, który z zewnątrz ma udawać coś lepszego niż jest w rzeczywistości.
~Zbyszek
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Auto jest moim zdaniem ładne. To jedyne clio jakie kiedykolwiek mi się podobało. Patrząc z zewnątrz wygląda na większe niż jest w żeczywistości.
~Zbyszek
Dziennik kosztów dla Renault Clio IV Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW