Ocena kierowcy - Renault Clio IV Hatchback 5d

Mirek, 10 lat temu
Silnik 1.2 ENERGY TCe 90KM 66kW
Rok produkcji 2012
Renault Clio IV Hatchback 5d 1.2 ENERGY TCe 90KM 66kW 2012-2016 - Oceń swoje auto
Przez całe życie Niemcy golf 3 , 4 potem Polo , Golf 5 i znowu Polo a tu nagle Francuz i co? To naprawde doskonały wybór oglądałem nowe Polo , 208 , Corse ale Renault pobiło ich całkowicie sylwetka prosta a zarazem agresywna wnetrze powala wersja Dynamique ( cena 50.000 ) ma wszystko klimatroniki ,sensory ,ledy , esc ,abs , tempomat itp. a za tą kwotę np w polo to sobie mogę pomażyć oczym kolwiek ( w dodatku opinie o silnikach VW są jednoznaczne czy to disel czy benzyna i tak się \"spierdoli\" wpisując chasło najgorsze silniki swiata bummm z 10 najgorszych 5 to VW a poza tym sam miałem przygodę z golfem 5 1.4 TSI przy przebiegu 58 tyś motor się rozleciał) Auto dobre dla rodziny ale maks 2 + 2 bo 2 + 3 nie z tym autem za małe . POLECAM były zwolenik VW ( z latami człowiek zaczyna rozumieć , że stare opinie nie mają uzasadnienia w rzeczywistości a to co było dobre kiedyś nie koniecznie jest dobre teraz i odwrotnie)
To mieiski samochodzik i ten silnik do tego jest stworzony idealnie , ale i na trasi tira weżmie pez kłopotów
miałem VW Polo z 2006r ( i nietylko )i wiem co to dobre zawieszenie w małym aucie a tu jest SUPER
Tyl lipa i dlatego 4
Wszystko na miejscu doskonale rozplanowane przełączniki. Niemcy się kryją
Klimatronik doskonały w pracy mamy Skode Octavie i tam jest lipa.
auto klasy B i jak na takie maleństwo to koleiny raz SUPER
typowy francuz cicho z klasą i gracją pomyka po tym czymś co niby droga się nazywa. Całkowite przeciwieństwo Niemca twardego i calkowicie pozbawionego konfortu.
Energy TCe 90 (0.9 litra 90 KM), z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa, wykazujący się bardzo niskim zużyciem paliwa . przez tą pojemność spać nie mogłem 100 myśli na min poco to kupiłem , ale teraz wiem że to doskonały wybór.
Nowe
Nowe