Ocena kierowcy - Renault Espace II

szotpracz@poczta.onet.pl, 16 lat temu
Rok produkcji 1996
Renault Espace II 2.2 110KM 81kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Mały autobus - jak pierwszy raz jechałem tak się czułem. Teraz się przyzwyczaiłem. Miekkie zawieszenie i siedzenia, przestronne auto dla dużej rodziny - powyżej3 dzieci. Szybkie wyjmowanie siedzeń(jedno w minutę da rady przy wprawie). ZALETA "plastikowe blachy"- nie gnije nic, żadnej rdzy. Cały samochód zbudowany na ramie do której przyczepoine są elementy plastikowe.
na taki silnik ok. Na gazie też ok. Jak przyciśniesz to rwie do przodu. Jak chcesz jechac powoli też da radę bez problemów. Przyspieszenie- jak od początku wchodzisz na wysokie obroty to żwawo kręci, ale jak na niskich dajesz gazu to średnio daje sobie radę, lepiej zredukować bieg
sprzegło słabe (ale takie było od zakupu)- przełożenia ok. trochę za krótkie
miekkie zawieszenie, trochę za miękkie, układ kierowniczy dobrze chodzi - ale jak zgaśnie na zakręcie-bez wspomagania dwieręce potrzebne i się dobrze zaprzeć trzeba
jak w autobusie
troche długo się nagrzewa ale silnik duży to i ma sporo płynu. Wentylacja chodzi super
7 miejsc - najlepiej jak jest 6 siedzeń, dużo miejsca - jak autobus, z tyłu gorzej - podłoga wysoko i źle się siedzi, nogi są za wysoko
przy szybkiej jeździe np 150 słychać szumy - ale to nie sportowe auto - do wybaczenia
miasto 15l/trasa 11-12l/przeglądy - sam robię, a jak nie u mechanika znajomego
dałem więcej niż rynkowa cena - ale za dobry stan warto dopłacić
nigdzie jeszcze nie stałem, czasami gaśnie na wolnych obrotach na gazie- pewnie krokowy siada albo sonda
nie było żadnych
Renault Espace II