Ocena kierowcy - Renault Kangoo I Minivan

Krzysztof Krauze, 11 lat temu
Silnik 1.9 dTi 80KM 59kW
Rok produkcji 2001
Renault Kangoo I Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : po różnych opiniach znalezionych w internecie byłem przekonany, że to auto nie będzie hamowało i pozytywnie się zaskoczyłem. hamulce są \"dziwne\" naciśniesz lekko to powoli zwalnia a potem żyleta auto stoi w miejscu więc dziwne znaczy, że trzeba się tego nauczyć i korzystać
Silnik : pasek klinowy jest bardzo blisko osłony koła jeśli ta wpadnie za głęboko będzie obcierać o pasek i zaraz się zrywa - w moim wypadku wpadł w rozrząd - jeśli się to zobaczy od razu problemu brak
Zawieszenie : pracuje super gdy auto jest obciążone
stosunkowo lekkie auto, a z tym silnikiem nie ma problemów nawet z pełnym załadunkiem. Jest dość głośno, ale nie ma co zbyt wiele oczekiwać po pochodnej dostawczaka.
żadnych problemów po przebiegu 210 000 km działa jak nówka
jak na pochodną dostawczaka prowadzi się dobrze nie ma co porównywać do laguny czy passata czy choćby golfa lecz z głową da się nim sprawnie poruszać i po mieście i na drodze.
bez komentarza - takiej widoczności jak w kangoo nie ma chyba nigdzie. siedzisz wysoko i wygodnie a na około akwarium
przyczepił bym się tylko do braku podłokietnika bo czasem chce się po prostu oprzeć tam rękę czy odruchowo coś schować; lecz to chyba tylko ci którzy przyzwyczaili się do takich schowków. Poza tym miejsc na różne drobiazgi i nie tylko jest mnóstwo.
normalnie jak w każdym aucie. Nie wiem czemu nie mam tylko zamknięcia obiegu, ale w clio też nie było i zauważyłem, że w tej klasie w tych latach nie było to jakąś ważną rzeczą
mam 196 cm wzrostu i wszędzie siedzę wygodnie i mam dużo miejsca na nogi.
jak na taka przestrzeń w środku jest znośnie. do poprawy moim zdaniem komora silnika i będzie super. możliwe, że diesel tak ma
ceny tanie naprawy tak jak wszędzie. żadnych niespodziewanych napraw. Normalne zużycie części idealnie pasuje tu powiedzenie jak dbasz tak masz czyli jeśli się wszystko robi na czas to się nie zepsuje
poza piszczeniem plastików nic
dwa razy zerwałem pasek klinowy ale to wina osłony koła, która była nie do końca przymocowana

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 dTi 80KM 59kW [l/100km]

Renault Kangoo I Minivan