Renault Koleos - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Renault Koleos

Podobnie jak w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 12.04.2014 przez

Kapitalne auto. Kupiłem w grudniu 2013 po gradobiciu z przebiegiem 65 000 - rocznik 2010. Naprawiłem karoserię i szyby. Manual, navi, diesel 150 km. Zrobiłem u Goduli w Niepołomicach chip tuning - teraz 172 km. Wykończenie w skórze, elektryka. Wygodnie, dynamicznie i szybko. Zawsze miałem auta powyżej 130 km, ale to jest świetne. Na razie nic się psuje, ale w Katowicach są świetne i tanie serwisy, serdecznie polecam:) Jest to mój pierwszy SUV - w nic innego nie wsiądę, bo w Polsce drogi są "terenowe". Na nartach w Austrii darłem w śniegu bez łańcuchów między narciarzami - 4x4 działa cudownie:)

dodano 30.12.2010 przez

Renault Koleos nie jest może autem, który przyciąga wzrok na ulicy i nie ma tak sportowych aspiracji jak reszta suvów (Outlander, Kuga, Tiguan) ale nie tego oczekiwałem od tego samochodu. Chciałem mieć auto komfortowe i z dobrym napędem na 4 łapy. Ten samochód póki co wywiązuje się z tego znakomicie a tym bardziej się cieszę że kupiłem to auto na zimę i mogę sprawdzić jak przydatny jest napęd 4x4, który na dodatek daje sporo frajdy. Minus jak na razie to długie nagrzewanie wnętrza poza tym wszystko jest tak jak powinno być.

dodano 29.01.2010 przez

WPADLIŚMY Z ŻONĄ NA POMYSŁ,ŻE KUPIMY SUWA.ODWIEDZILIŚMY WIELE SALONÓW,JEZDZILIŚMY WIELOMA MODELAMI.JA Z POCZĄTKU STAWIAŁEM NA KUGĘ (KTÓRA MNIE OGROMNIE ROZCZAROWAŁA)LUB VW NO I MYŚLAŁEM TROCHĘ O CAPTIVIE.POLECAM PRZED ZAKUPEM TAKIE WYCIECZKI, JEST TO BARDZO POMOCNE BY PORÓWNAĆ,WYPRÓBOWAĆ,DOTKNĄĆ I DOWIEDZIEĆ SIĘ COŚ WIĘCEJ. OKAZAŁO SIĘ ,ŻE URZEKŁ NAS KOLEOS. JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI Z TEGO AUTKA. POLECAM RÓWNIEŻ ZNALEŚĆ OD RAZU DOBRY SERWIS BO TO RÓWNIEŻ UŁATWI PAŃSTWU ŻYCIE.

dodano 30.11.2010 przez

Zrobiłem tym autem 30 tyś km. Kompletnie bezusterkowe. Jeździ super komfortowo jak na swoje gabaryty oraz prześwit. Zawieszenie nissana X-treila sprawuje się rewelacyjnie.Dzisiaj mamy drugi dzień intensywnych opadów śniegu. Dla tego samochodu to betka. Większość aut nie może podjechać pod niewielkie wzniesienia, kopiąc się w miejscu - koleos, po prostu idzie na przód - dzielne zacne auto - ukłony dla projektantów !!!

dodano 27.01.2011 przez

Samochód doskonale się sprawdził tej zimy przy drogach i parkingach pełnych śniegu. Pewna jazda, znakomite trzymanie się drogi, napęd na 4 koła pracuje niezauważalnie, nie ma wrażenia ociężałości, jakie miałem kiedyś w Pajero. Przyzwoite spalanie. Doskonałe wyposażenie, od Hands- free począwszy (choć w Espace miałem wersję nie wymagającą przyciskania klamki przy zamykaniu, bardziej komfortową).

dodano 02.03.2010 przez

Bardzo sympatyczny, ciekawy i dobrze wyposażony suv. Połączenie z Nissanem wyszło mu tylko na dobre. Zawieszenie sprawdzone. Wczesniej jeżdziłem nissanem terrano i maverickiem i. Oczywiście zupełnie inne auto. Mimo że na ww. auta słowa złego nie powiem to Koleosem jestem zachwycony. Wyposażenie doskonale ma po prostu wszystko.

dodano 20.02.2011 przez

W stosunku do Laguny II, nie ma rewelacji. Samochód jest tak samo wygodny, ale laga była cichsza w środku. Materiały wykończeniowe deski, słupków i fragmentów drzwi wzięto chyba z Poloneza. Tu jedyne trochę sytuację ratuje skóra. Ergonomia na przyzwoitym poziomie, Ekonomia wymaga odrobiny gimnastyki, ale też da się przeżyć.

dodano 28.11.2012 przez

Przyjemne auto rodzinne - codziennie jeżdżę drogami nieutwardzonymi na których auto dobrze się sprawuje. Bardzo bogato wyposażona wersja BOSE EDITION. Świetny na wyprawy w góry - układ 4x4 sprawuje się bez zarzutu - auto spokoje pokonuje śliskie podjazdy (na seryjnych oponach Continental - całorocznych).

dodano 11.01.2009 przez

Jest to już mój drugi RENAULT, auto jest świetne jak i to poprzednie ale SERWIS-ASO to totalne nieporozumienie. Niestety przez właśnie SERWIS jest to już mój ostatni RENAULT. Generalnie jak ktoś chce jeździć pewnie i bezpiecznie nie mając drugiego auta to szczerze odradzam.

dodano 24.05.2014 przez

Sprawny, niezbyt drogi w zakupie i użytkowaniu samochód. Dobry poza ulicami - kilkakrotnie jeździłem w zimie w góry - koledzy zakopani, a ja jadę dalej (bez łańcuchów). Z minusów: mały badażnik i brak "bajerów" oraz brak języka polskiego w menu komputera.