Oceny Renault Koleos I SUV Facelifting 2013

Oceny Renault Koleos I SUV Facelifting 2013 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Renault Koleos I SUV Facelifting 2013

~Egar
SUV Facelifting 2013 2.0 dCi 173KM 127kW
Użytkuję 2 lata, wszystko byłoby OK, gdyby nie fotele. W większości jeżdżę sam ale czasem żona obok. No i zaczęło sie narzekanie. Fotele są twarde i słabo wyprofilowane więc o wielkim komforcie dalszego podróżowania nie ma mowy. Na miejsce oryginalnego fotela pasażera wsadziłem fotel kierowcy z wersji angielskiej, przynajmniej teraz jest dla pasażera regulacja na wysokość i wypychanie lędźwi :-) . Mam najbogatszą (poza automatyczną skrzynią,...
3,6
~mario_marioo
SUV Facelifting 2013 2.0 dCi 150KM 110kW
Super auto jednak pechowy egzemplarz, padł mi tylny most od 4x4, koszty bajońskie, po naprawie sprzedane. W wersji privilege naprawdę fajny i komfortowy jak na suva samochód, natomiast za mało w nim chyba prawdziwego suva skoro poleciał napęd.
~Markus
SUV Facelifting 2013 2.0 dCi 150KM 110kW
Znajomi mówili, żebym nie kupował Samochodu marki Renault, na całe szczęście nie posłuchałem się i nie uległem stereotypom. Uważam, że w tych czasach przepaść pomiędzy samochodami niemieckimi a reszta starszyźnie się zatarła. Po przejechaniu 60 tys. Km mogę powiedzieć, ze samochód bardzo komfortowy dobrze wyposażony co do wyglądu to co kto lubi. Polecam z całego serca
~Tuareg
SUV Facelifting 2013 2.0 dCi 150KM 110kW
Bardzo dobry choć "nie wyglądający" samochód. Po Toyocie Rav4 z 2010 roku po prostu rewelka. Toyota jest byle jaka i mocno przereklamowana. Wygląda lepiej niż jeździ ale bezawaryjność jej diesla 2.2 to mit - sporo problemów z układem paliwowym a szczególnie wtryskiwaczami Denso, na których chyba nikt się do końca nie zna i nawet przyzwoicie nie umie ich zweryfikować.
~Pio
SUV Facelifting 2013 2.0 dCi 150KM 110kW
fajny, niedrogi samochód, ma swoje wady, ale zalet zdecydowanie więcej. Za tą cenę super.
Renault Koleos I SUV Facelifting 2013