Oceny Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW 2002-2007

Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW 2002-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW 2002-2007

~k
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
Laguna mnie zaskoczyła. Po przejrzeniu opinii, z wahaniem zdecydowałam się na to auto. Okazało się DOSKONAŁE. Mimo gabarytów- wygodne do prowadzenia. Diesel jest idealnie wyciszony w środku. Sporo miejsca dla pasażera i kierowcy. Fantastyczne wykończenie- francuska dbałość o szczegóły- uchwyty na kubki ;) A poza tym niskie spalanie. Jak dla mnie- super auto za niską cenę. Mogę tylko polecić. Odpukać- w mojej Lagunie nic nie trzeba robić prócz...
~peter
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
mam ten samochód od nowości i jak się dba t.j przeglądy to będzie lux. A jeżeli ktoś z dwóch rozbitych przywiezionych robi w garażu jeden ,lub z anglika robią europejczyka a nastepnie go sprzedaje to niech się nie dziwi że będzie się psuć.
3,8
~waclawskitadeusz@op.pl
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
Mam ją dopiero od miesiąca i dlatego nie mogę obiektywnie ocenic ale gdy czytałem komentarze to ,,WŁOS SIE JEŻY....´´komputer bardzo czuły i każdy drobiazg ,,podnosi ciśnienie" ,gdyz sygnalizuje koniecznosc wizyty w serwisie--- np po kazdym dokładnym myciu? DLACZEGO?Czujniki cisnienia w oponach kazałem wyłączyc aby sie nie stresowac! POTRZEBUJE INSTRUKCJE DO LAGUNY II- MOŻE BYC KSERO
3,7
~brok
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
za kwotę ok90tyś chciałoby się mieć auto bez denerwujących trzasków i stuków, reklamacje stuków w układzie kierowniczym Renault Polska uznało jako luz technologiczny !!!!!!! Ludzie, uważajcie co kupujecie.
~malfeusz@gmail.com
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
Pomimo powszechnej opinii o awaryjności Laguny jestem bardzo zadowolony z decyzji o zakupie tego auta. Mam nadzieję, że za 10-50 tysięcy kilometrów moja opinia wciąż będzie taka sama. Czas pokaże.
~romuss111
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
kup auto zadbane a będzie ,Ci służyło .A jak ma 250.000 km bez żadnego serwisu i cofnięty licznik na 80.000 to masz problemik i to duży .Laguna 2 z silnikiem 74kw 101 koni jest faworytem
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
6,6
~Damian
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
jest bardzo wygodna , przestronna i moze sie podac ... Za ta cene jest to super propozycja...
4,1
~Patrick
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
Bogato wyposażone, świetne auto. Polecam z pełną dokumentacją-książką serwisową. Jeśli poprzedni właściciel o nie dbał nie powinno sprawiać problemów.
2,3
~Tomek
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
Drugiej Laguny już nie kupię. To chyba o czymś świadczy!!!!
3,3
~Tomek
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
nie jest wzorcem do nasladowania ale cena bardzo korzystna
Renault Laguna II Hatchback