Ocena kierowcy - Renault Laguna II Kombi

Renault Laguna II Kombi 1.6 i 16V 107KM 79kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : niekończąca sie opowieść
Układ elektryczny : niekończąca sie opowieść - awaria goni awarie
Zawieszenie : non stop problemy
LUDZIE!!!! Jeżeli macie jakiekolwiek pieniądze i szukacie auta to lepiej kupcie sobie rowery niż tego złoma. Auto kupiłem od znajomego który kupił go w polskiem salonie wiec auto z pewnych rąk nie kręcone nie przekładane z anglika itd. Znajomy wspominal żebym go nie bral bo ciagle jakies duperelki mu wyskakują ale ja sie troche napaliłem i go kupiłem. I to byl jeden z najwiekszych błedów. Przez pierwszy rok faktycznie duperelki wiec bylem zadowolony ale po roku zaczal sie koncert zyczeń: problemy z elektroniką, wyciek wału korbowego, rozszczelniająca sie skrzynia biegów, ciagle cos nie tak w zawieszeniu itd.itd. pamietam jak codziennie rano wychodząc do pracy na godz.7.00 modlilem sie zeby odpalil i dojechal bezproblemowo. W koncu po opróżnieniu konta w banku na naprawy żona powiedziała mi że jak jeszcze raz wypadnie jakaś poważna awaria to sprzedajemy tego złoma. I walnęła nagrzewnica. Gdybym zarabial wiecej to nie sprzedawalbym go tylko polał benzyną i patrzał jak płonie popijając zimne piwo i się rozkoszując ze pozbyłem sie tego skur..na. A tak to kupcy sie znaleźli i wzieli ta kupe zlomu. Czy nie zastanawialiscie sie dlaczego takie (ładne) auta jak laguna są o 1/3 ceny tansze od innych aut w tej klasie i z tego samego roku. Wiec jezeli macie kase to kupcie obojetnie co innego. Moze byc rower nawet składak, fiat 126p ale nie laguna i nic co pochodzi z tego kraju.
Te auta powinni rozdawać za darmo do zakupów powyżej 100zł w hipermarketach. Chociaż nie, bo nawet nie wiem czy ludzie po zakupach dojechaliby nimi do domu.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 107KM 79kW [l/100km]

9,5