Ocena kierowcy - Renault Laguna II Kombi

Silnik 1.8 16V 120KM 88kW
Rok produkcji 2001
Renault Laguna II Kombi 1.8 16V 120KM 88kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Inne : EKONOMICZNOŚĆ,BEZPIECZEŃSTWO
MISTRZ EKONOMICZNOŚCI 1,8 16V KOMBI,OPONY ZIMOWE 225 R 17 FELGI ALUMINIOWE SPALANIE GAZU CYKL MIESZANY 9 L LPG BEZPIECZEŃSTWO 5 GWIAZDEK ZDERZENIOWYCH 10 PODUSZEK W TYM KURTYNY wszyscy na lagune II ZE AWARYJNE A ZOBACZCIE CO STOI U MECHANIKÓW W SERWISACH VW,OPLE,TOYOTY RENAULT RZADKOŚC ,OPINIE O LAGUNACH PISZĄ OSOBY KTORZY COS TAM ZASLYSZELI OD INNYCH KTOS COS ZMYSLI KTOS DOŁOZY OCZYWIŚCIE SILNIK DCI TO PORAŻKA ALE ZALEŻY KTO NA CO TRAFI JAK EKSPLOATOWAŁ NIEKTORZY CHWALĄ A NIEKTORZY SIE ŻALĄ ILE LUDI TYLE OPINI I TAKIE OPINIE SIE WZIEŁY JAK DLA MNIE 1 MOJE UDANE KUPIONE AUTO A BYLO ICH WIELE SILNIK 1.8 +GAZ auto wbrew idiotycznym opiniom laguny II na forach jak na auto 11 letnie jest niezawodne,nic sie nie dzieje ani z silnikiem ani z elektryka kazdy piepszy ze elektryka w lagunach jest do dupy ale to nie prawda jak auto jest bezwypadkowe nic nie bedzie sie działo posiadałem przed laguną jakes 8 aut opel vectra 2 ,mercedes,galaxy,fiat itp i we wszystkich cos bylo do roboty a to szyby el,a to centralny ,a to cos z kontrolek świeciło a to klima a w lagunie zero nic wszystko chodzi jak nowe,DLA MNIE AUTO IDEALNY POD KAZDYM WZGLĘDEM
silnik fajnie chodzi cichutko ,równo
idealna
bajka
dobra
nowa sylwetka,piekne wykonczenie
super szybko grzeje
bardzo duzo miejsaca dla wszystkich
doskonale wyciszenie
mam gaz nowy stag 4 jazda mieszana spalanie niesamowite na poziomie ok 9,2 lpg szok ,1 moje tak oszczędne auto
CENY JAK DO KAŻDEGO NIE TE CZSY CO KIEDYS
wszyscy na lagune II ZE AWARYJNE A ZOBACZCIE CO STOI U MECHANIKÓW W SERWISACH VW,OPLE,TOYOTY RENAULT ŻADKOŚC ,OPINIE O LAGUNACH PISZĄ OSOBY KTORZY COS TAM ZASLYSZELI OD INNYCH KTOS COS ZMYSLI KTOS DOŁOZY I TAKIE OPINIE SIE WZIEŁY JAK DLA MNIE 1 MOJE UDANE KUPIONE AUTO A BYLO ICH WIELE

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V 120KM 88kW [l/100km]

9,2