Ocena kierowcy - Renault Laguna II Kombi

Marcin Mińsk Mazowiecki, 15 lat temu
Silnik 1.9 dCi 120KM 88kW
Rok produkcji 2001
Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : przy mojej jeżdzie dobre spalanie i cichy
zaczynałem od laguny I-rok prod.1994 1.8silnik,bardzo mnie ten samochod zaskoczył jazda bez awaryjna,nadmienie ze wiele osób mi odradzało francuza ale przekonałem sie do tego samochodu i nastepny mój samochod to byla laguna rok prod 1998 2.0gaz kolejny raz sie nie zawidłem,poniewaz duzo jezdze postanowilem kupic dti-juz trzecia laguna-super silniki polecam,obecnie jezdze laguna II 1.9 dci rowniez nie zaluje ze kupileł tanie czesci rozrzad kompletny z popmpą 250złoty plus wymiana u mojego mechanika 120złoty,tak pozatym nic sie nie psuje.-polecam sklep w stara miłosna-wszystko tam maja i dobre ceny.dodam jeszcze ze robie rocznie 70 tysiecy ,bo złosliwi powiedza nie psuje sie bo stoi w garazu i dobra rada nie sluchac sie kogos tylko samemu trzeba kupic i sie przekonac,nastepny samochod bedzie tez renault laguna 2005rok.w porównaniu z niemcami samochod wyposazony duzo lepiej i duzo wygodniejszy i równie dobry jakosciowo i za normalne pieniadze
bardzo cichy w porównaniu z kolegi passatem
mam manuala biegi wchodza lekko wiec chyba lepiej byc nie moze,tak pozatym nie mialem zadnych problemow ze skrzynia w zadnej z czterech moich lagun
bardzo komfortowo sie jezdzi i wygodnie nic dodac nic ujac
widocznosc doskonala we wszytskie strony,chyba ze jakis ślepy by czegos nie zaówazył
oki oki oki oki
klimatyzacja dwustrefowa super chodzi samochod nigdy nie jest zaparowany
z przodu duzo miejsca,z tyłu dla wiekszych ludzi powyzej 190cm na kolana troche malo miejsca
wyciszenie tez mi odpowiada,jest cichsza od mojej starszej laguny
trasa nawet 4.6 miasto 8.5litra srednio 7litrow nie schodzi jak butuje ...hehe ale tak dobrze
mysle za auto super bardzo ładna linia wyposazone dobrze poakowny bagaznik i najwazniejsze te samochody mozna kupic za normalne pieniadze w porownaniu z autami tego samoge segmentu
ja nie mialem problemów
usterka to to ze trzeba tankowac a nie jezdzi na powietrze-hehe

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 dCi 120KM 88kW [l/100km]

6,7