Ocena kierowcy - Renault Laguna II Kombi

TAK TAK TAK, 11 lat temu
Silnik 1.9 dCi 130KM 96kW
Rok produkcji 2003
Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Lagune II sprowadziłem z Francji w 2009r z przebiegiem 130 tyś km, obecnie ma 200 tyś więc trochę nim przejechałem i co nieco mogę powiedzieć, zwłaszcza że pracuję przy diagnostyce w ASO Hondy więc na samochodach się znam. Pierwsze wrażenie - auto niesamowicie rzuca się w oczy( mimo latek) wygląda na o wiele droższe niż jest w rzeczywistości. Przy wchodzeniu do środka auta widzimy porządek, może trochę nudnawno, ale to w końcu tylko renault . Silnik to legenda dla jednych zła dla mnie dobra, każdy wie że to jedna z tych jednostek diesla ktura przy złej eksplatacji nawala. Wiadomo że 130 KM to jest wystarczającą liczbą dla tego auta , no ale nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej. Bardzo nieśmiale podchodziłem do renault laguny II , ale teraz wiem że to bardzo dobry wybór. Zawieszenie dobrze reaguje na dziury, jest zato słabe ale i bardzo tanie w naprawie,jest też trochę głośne na wyboistej nawierzchni. Jak dla mnie auto nie idealne ale za tak małe pieniądze niczego lepszego kupić się nieda. Myślę że po kilku latach eksplatacji właściwie wydałem pieniądze . Za te pieniądze ciężko kupić coś lepszego. Mimo że ma już trochę przejechane, jest w doskonałej kondycji, a to świadczy o dobrym wykonaniu. Bardzo dobre nagłośnienie. POLECAM !!!!!!!!!!!!!
denerwujące pierdoły za 50zł

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 dCi 130KM 96kW [l/100km]