Renault Laguna II 2.0 IDE 16V 140KM 2002-2005 - Oceń swoje auto

(911 ocen)

Renault Laguna II Kombi - Oceń swoje auto Kombi

(424 oceny)

Oceny Renault Laguna II 2.0 IDE 16V 140KM 2002-2005

3% gorzej niż w segmencie Klasa średnia (4,18)

dodano 07.09.2013 przez

Renault Laguna II z silnikiem BENZYNOWYM 1.8 lub 2.0 (nie IDE!!) to doskonały wybór. Należy tylko zastanowić się nad ilością bajerów - im więcej tym więcej będzie usterek. "Goła" laguna to niesamowity komfort i brak jakichkolwiek problemów.

dodano 14.04.2009 przez

Bardzo wygodny, dynamiczny i jak do tej pory niezawodny samochód. Dodając do tego bezpieczeństwo w postaci 8 poduszek powietrznych, ABS, ESP i dodatki umilające podróżowanie tym samochodem czego chcieć więcej?

dodano 05.05.2010 przez

Kupujesz auto za 18 tysia dostajesz esp , 8 poduch , pol skore fele 17 z nowymi oponkami , 16 na zime , i swietna linia . Do tego pewnosc prowadzenie i ilosc miejsca w srodku zaskakujaca .

dodano 21.07.2009 przez

Super wyposażony samochód, komfortowe wnętrze, atrakcyjan linia nadwozia. Jednak brak komfortu jazdy wynikającej z niepewności czy gdzieś na trasie nie odmówi nam posłuszeństwa.

dodano 05.05.2010 przez

Wyglad dobrze , jezdzi bajecznie w tej cenie jaka zaplacilem milabym starsze i gorsze auto albo nmiejsze nie dajace tego komfortu dla mne wybor byl prostu przy zakupie .

dodano 20.11.2009 przez

auto godne polecenia, bardzo wygodne i b dobrze wyposazone ja mam wersje lux privilege i ma wszystko oprocz aut skrzyni. jak na moj przebieg auto rewelacyjne.

dodano 24.09.2009 przez

JAK NIEMASZ CO ROBIC Z PIENIEDZMI I CZASEM TO KUP TO GÓWNO.JA TO SPRZEDAŁEM PARE TYGODNI TEMU I JESTEM NAJSZCZEŚLIWSZA OSOBA NA ZIEMI!!!

dodano 12.06.2009 przez

auto to kompletna poraszka!!! nie ma się co napalać na wygląd pierwsza wizyta u mechanika i bedziecie wszystko wiedzieć!!!!

dodano 03.03.2014 przez

Pomimo wielu opinii negatywnych na temat tego auta a raczej silnika, nie mogę mu nic zarzucić

dodano 09.12.2014 przez

Pierwszy samochód którym jeżdżę tak długo.