Renault Laguna III Coupe - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Renault Laguna III Coupe
Mniej

Oceny Renault Laguna III Coupe

7% lepiej niż w segmencie Klasa średnia (4,18)

dodano 27.04.2012 przez

Samochód jest fantastyczny, szczególnie w specyfikacji Monaco GP. Z zewnątrz czarny lśniący dach, czarne lusterka, antracytowe 18 calowe alufelgi, a w środku w kolorze lakieru białej perły takie same wstawki, szczególnie ta na tunelu środkowym robi niesamowite wrażenie. Do tego świetne fotele i genialnie grający zestaw od Bose oraz bardzo dokładna nawigacja. Układ kierowniczy bajka, a to w szczególności zasługa układu 4 Control. Osiągi zupełnie wystarczające. Na obniżenie noty powinny wpłynąć usterki o których pisałem wcześniej, szczególnie ta związana z klimatyzacją, ale jakoś nie wpływa bo Laguna Coupe to naprawdę świetny samochód.

dodano 04.12.2012 przez

Fajne, lansiarskie auto za niewielkie pieniądze dla kierowcy i ... partnerki :), nie jest to auto zestrojone sportowo ani zawieszeniem ani silnikiem - trochę je udaje, dostosowane do podróży do 160 km/h, wystarczająco żwawo reagujące na pedał gazu, ładnie wykończone w wersji MONACO GP, obszyte skórą i Bose systemem audio. Za tą cenę warto jednak wrócę do BMW :)

dodano 10.02.2011 przez

Porównałem wiele innych samochodów przed zakupem. W tym roczną BMW 320d coupe. Laguna wygrała (przy identycznej cenie). Bardzo przyjemny samochód, niesamowicie ładny wizualnie. W połączeniu z 180-konnym silnikiem, daje naprawdę przyjemność z jazdy. Żeby poczuć naprawdę odczuwalną różnicę, należałoby wydać 2 razy więcej pieniędzy.

dodano 12.05.2014 przez

Doskonałe auto. Świetnie wygląda (jak Aston Martin), mam wersję Monaco GP, w białym kolorze, Świetnie przemyślane dodatki (felgi ciemny chrom, czarne lusterka, czarny dach). Robi wrażenie i dużo ludzi się za nim ogląda. Zwraca na siebie uwagę.

dodano 28.05.2015 przez

Auto prezentuje się znakomicie. Przyciąga wzrok ale nie jest zbyt nachalne i kiczowate. Linie nadwozia są bardzo eleganckie a sylwetka dynamiczna i drapieżna. Nie jest to auto dla szpanerów, lecz dla osób ceniących piękne samochody.

dodano 18.01.2011 przez

Samochód bardzo dobry można wręcz powiedziec że jestem nim zachwycony. Auto jest szybkie, komfortowe i ładne. Cena do przyjęcia(175tys)

dodano 10.08.2010 przez

Zadowolony. Autko silnikiem nie powala, nadrabia urodą i kilkoma gadżetami typu miły handsfree, dobra nawigacja, itp.

dodano 12.10.2009 przez

Uważam, że samochód jest wart polecenia. Jest to auto piękne, dosyc prestiżowe,

dodano 01.04.2010 przez

Świetne stylistycznie i technicznie auto.

dodano 08.07.2012 przez

polecam