Ocena kierowcy - Renault Laguna II Kombi

Rok produkcji 2002
Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Inne : Wyposażenie i 6 biegowa skrzynia
Inne : klimatyzacja
Bardzo wygodne i bardzo dobrze wyposażone auto. Ale za lekkie w porównaniu z jedynką. Mimo to bardzo fajnie się prowadzi.
Diesel bardzo dynamiczny. i co ciekawe cichy. minimalne wycieki oleju.
6 biegów to jest TO! W innych samochodach szóstki mi brakuje. Biegi chodzą mięciutko i elegancko.
Wymieniałem amorki z tyłu i sworzeń z lewej strony - Lagunka przeżyła dziurawe drogi Ukrainy i spoko śmiga dalej :) Jestem bardzo zadowolony. Między bajki należy włożyć opowieści o delikatnym zawieszeniu Francuzów.
Widoczność bardzo dobra, chociaż z tyłu wiecznie za dużo miejsca zostawiam jak parkuję :)
Wszystko pod ręką. Sterowanie radiem koło kierownicy. tempomat pomaga utrzymać prędkość i wogóle super
Ogrzewanie super - ale klimatyzacja dwustrefowa mimo nabicia nie chłodzi tak jak trzeba - raz chłodzi raz nie - jeśli działała by tak jak trzeba było by doskonale a taak jest tylko dobrze
Nic dodać nic ująć. Chociaż wolałbym wyższe auto jak np. scenic ;)
W środku jest cichutko tak jak trzeba.
Gdyby to był LPG było by doskonale ale jak to diesel też nie jest źle zużycie paliwa okolo 6 litrów na 100 km. Klapa tylna kpl. z szybą w kolorze z przesyłką 300 zł przednia szyba ze wstawieniem pod domem nowa 350 zł używane są już za 90 zł. Więc jest tanio. Sworzeń około 15 - 20 zł amorki za 150 kpl...
jest dobrze - nie psuje się (ewentualne dorobienie karty - bo miałem jedną - to koszt 150 zł)
Brak usterek - tzn pękła mi linka podnośnika szyby od pasażera i tyle no chyba że jeszcze ta klima raz działa raz nie.
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 dCi 120KM 88kW [l/100km]