Oceny Renault Megane I Coupe

Najnowsze oceny Renault Megane I Coupe

3,5
~Kondziu (konrad.era@interia.pl)
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jak na 11-letnie auto nie jest źle, aczkolwiek na pewno są lepsze samochody. Ma \"to coś\" - duszę, której innym samochodom nierzadko brakuje. To auto kupuje się z miłości, a nie z rozsądku. Bardzo oszczędne, części nie są drogie, jednak jak to Renault, ma sporo udziwnień (mnogość torx-ów i kluczy niestandardowych rozmiarów). Znakomitą większość usterek można samemu naprawić w garażu (sam osobiście wymieniałem wszystkie pompy, nic trudnego)....
~Rafał
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Moje pierwsze auto, kupione za 1000zł pozytywnie mnie zaskoczyło wyglądem (który i tak trzeba było trochę poprawić ze względu na rdze) gdy go kupiłem okazało się, że jeden wtrysk nie działał ale pomimo tego auto dzielnie mnie transportowało. Trudno mi się rozpisywać ze względu na to, że kupiłem po prostu zaniedbany egzemplarz, ale postaram się dobrze przedstawić swoją ocenę.
~Slav
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Od razu zaznaczam, że oceniam samochód 19-letni, który kupiłem za jedną pensję. Za te pieniądze nie szukałem stricte Megane, ale po prostu samochodu do jazdy, a że akurat się trafiła, to moje szczęście. Jestem więcej niż zadowolony z tego autka zarówno jeśli chodzi o ekonomię jazdy jak i wyposażenie i komfort podróżowania. W zasadzie nie mogę wymienić ani jednego krytycznego słabego punktu, który przesądzałby o negatywnej opinii. Jest to po...
~Warszawiak
Coupe 1.4 i 16V 95KM 70kW
Auto idealne dla 1/2 osób do przemieszczanie się po mieście i w trasie. Bardzo ciekawy kształt nadwozia, dopełniony jest przyjemnym wnętrzem, które jak na lata '90 jest dobrze spasowane (dodatkowo dużo elementów jest gumowych, a nie plastikowych). Zdecydowanie polecam to medium francuskiej finezji!
~luki
Coupe 1.4 i 16V 95KM 70kW
Autko sprawuje się bardzo dobrze, nigdy mnie nie zawiodło. Rocznie robie nim ok 40 000km. Faktyczny przebieg mojej meganki to 340 000km. pomijam fakt, że na liczniku ma nieco ponad 200 000km...Jestem 2 właścicielem. Bardzo dynamiczne jak na ten silnik. Komfortowe jak na tak małe auto(nie polecam jazdy w 4 osoby na dłuższe odległości). Uważam, że założenie LPG do 1,4 16V oznaczało by śmierć dla tego silnika. Pali naprawdę mało.
~Megi
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Jestem posiadaczem tego auta już 8 rok i niestety czas na nowszy model przez te 8 lat i przejechaniu prze zemnie 180tysięcy stan na dzień dzisiejszy 269tk mogę wiele się wypowiedzieć - Ale roztaję się z żalem i sentymentem .Bardzo dobry samochód mimo kilku drobiazgów ale to każdy pojazd ma swoje "ALE"

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał M.
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Autko ma swoje kaprysy, ale odpowiednio zadbane odwdzięczy się swojemu właścicielowi niskim spalaniem, dobrymi osiągami i bezawaryjnością. Do tego ta śliczna linia nadwozia w połączeniu z żółtym kolorem. :)
~ICEQbe
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Polecam to auto. Bardzo przyjemne i bezawaryjne wszystkie silniki 16v. W nadwoziu Coupe do dziś ładnie się prezentuje, o wiele ładniej niż Megane II generacji. Idealne dla młodych osób. Jeśli kupować to tylko modele po liftingu od 1999r - lepiej wykonane i dużo mniej awaryjne, co potwierdzają rankingi TUV. Megi plasuje się w nich bardzo wysoko - na równi z Octavią, Astra II czy VW Passatem itp
~Łukasz
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Uczciwy samochód jak za te pieniądze, wyposażenie i silnik wystarczające, ciekawa alternatywa dla niemieckich marek na pierwszy samochód.
~Łukasz
Renault Megane I Coupe