Oceny Renault Megane I Hatchback 1.4 e 75KM 55kW 1996-2000

Renault Megane I Hatchback 1.4 e 75KM 55kW 1996-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Megane I Hatchback 1.4 e 75KM 55kW 1996-2000

~plooskiev
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Megane to auto zaskakująco wygodne, komfortowe, pakowne i nadal ładne. sylwetka nie zestarzała się tak bardzo jak np. Brava. Meganki nie poznikały też z ulic tak masowo jak wspomniane Fiaty, co świadczy o ich solidności, wbrew obiegowym opiniom. Wnętrze jest zaskakująco przestronne, jak na 12 letnie auto - ma wszystko, czego potrzeba. W testach zderzeniowych wypadła lepiej niż niektóre nowe auta, więc bezpieczeństwo stoi na dobrym, promowanym...
4,1
~limakcki@gmail.com
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Renault Megane mimo, że ma 13 lat to swoim wyglądem zarówno z zewnątrz jak i w środku przebija niejeden samochód wyprodukowany w latach 2000-2009. I to chyba jego największa zaleta. Autko chyba jak każde jeśli się o nie dba, na czas wymienia części eksploatacyjne i płyny jest niezawodne, można nim wszędzie dojechać siedząc na niesamowicie wygodnych fotelach. Kilka ostrzeżeń dla kupujących: nie kupujcie auta od człowieka, po którym widać, że...
~zenek
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Idealne auto dla malej rodziny. bagaznik wystarczajacy, wystarczajaco przestronny samochod. silnik ma tylko 75 KM, nadaje sie dla spokojnych kierowcow, ale katalogowe 170km/h osiaga. Przez rok przejechalem ponad 30000km i oprocz uszczelki pod glowica nie bylo zadnej usterki. szczerze polecam ten samochod z tym silnikiem, bardzo ekonomiczny
3,4
~Bulharista
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Pojazd mimo swoich niedużych wymiarów całkiem praktyczny i pakowny. Eksploatacja nie jest droga, ale dają się niestety we znaki usterki (choć nie unieruchamiają auta). Idealny jako większy samochód miejski lub małe auto rodzinne, na trasy do 200km - później robi się już trochę niewygodnie. Mimo, że posiadałem "golasa", to na pokładzie było 6 poduszek i elektryczne przednie szyby, co uważam za przyzwoity wynik jak na dość wiekowe auto.
~Tomek
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Jestem sam zaskoczony trwałością tego samochodu , zwłaszcza po tym jak inni go oceniają . Kupiłem też w 2004 roku nowego Peugeota - ale to była kompletna porażka i po roku sprzedałem - a Meganką dalej jeżdżę .
2,4
~nigdy więcej francuza
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Auto nudne, nie dające frajdy z jazdy. Posiada szczególną zdolność do psucia się w drodze do celu. Farba blaknie, szyby ciemnieją ( i to nie brud) i piszczy na 4 i 5 biegu. Często zacinają się tylne drzwi i klapa tego czegoś co nazywają bagażnikiem (mały i nieustawny). Ogólnie auto nie warte polecenia. Nawet największemu wrogowi bym odradził. dosłownie ZŁOM NA KÓŁKACH ( a co do kółek- padają nagminnie sworznie). Auto śmieszno-żałosne i w...

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kluch369
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Co do usterek to póki co nie jest zbyt wiele do czego można się przyczepić, bardziej do części parametrów samochodu i ergonomii. Na pytanie czy bym kupił go jeszcze raz: tak kupiłbym gdybym zaczynał przygodę kierowcy, jednak teraz wybrałbym też megane, ale z większym silnikiem.
~DruMcShade
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Ogólnie oceniam auto dobrze, mimo tych mitów na temat francuskich aut. Wszystko chodzi dobrze, nic nie puka nie stuka, silnik chodzi prawidłowo, do tej pory nie zdarzyło mi się by auto z samej woli się unieruchomiło w trasie.
~arojamajka
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Posiadam renówkę od kilku miesięcy i trochę nią przejechałem i mogę go tylko zachwalać godzinami mało pali w trasie ostatnio niecałe 6l/100km w trasie ale lubi też paliwo dobrej jakości.Wadą tego samochodu jest nie najlepsza blacha i lakier. Trzeba jak w każdym aucie trafiają się lepsze i gorsze egzemplarze
3,7
~pocztarm@gmail.com
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
daje dobrze ale nie kupujcie z duzym przebiegiem, choc moje 345 tys to i tak niezla dla renowki na gazie. Blachy dopiera pokazuja sie babelki rdzy ale trzeba sie przyjzec. Ponad 200 tys na gazie, instalacja lovato parownik bez napraw silnik nie bierze oleju no moze 100ml na 5000km.
Renault Megane I Hatchback