Ocena kierowcy - Renault Megane I Hatchback

bizon96@poczta.onet.pl, 17 lat temu
Silnik 1.4 e 75KM 55kW
Rok produkcji 1996
Renault Megane I Hatchback 1.4 e 75KM 55kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
ma charakterek ten samochod i uwazam ze ktos musi go pokochac zeby nim jezdzic.nie jest to cud techniczny ale dosc dobre autko.mam tylko ten jeden jedyny problem z tym samochodem, gdy jest cieply nie moge go czasami zapalic.rozrusznik kreci ale nie chce zaskoczyc za zadne skarby.jak sie go popcha to lapie od razu.bylbym wdzieczny gdyby ktos pomogl by mi rozwiazac ten problem.podpisuje sie moim adresem mailowym i mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto mi odpisze.
wszysko cacy tylko zaworki kolacza jak dzwonki jarmarczne i czasami niue pali jak jest cieply i nikt nie moze mi powiedziec co mu dolega a bylem u paru mechanikow
zaczyna sie problem z wrzucaniem na pierwszy bieg, ale to chyba wina wiecznych korkow w Dublinie
wymienilem amorki i jest ok
cofanie jest udreka
popielniczka w nie najlepszym miejscu i brak poleczki na drobiazgi
tego jeszcze nie naprawialem ale nie chce mu sie za bardzo grzac, jak wentylator chodzi to wylatuje juz po paru sekundach zimne powietrze, a na nie wymuszonym milutkie, cieplutkie???
jestem duzy i waze 107 kg, nie mam problemu z brakiem miejsca i uwazam ze jest to auto na co dzien na dwie osoby,wiecej juz sie odczuwa (nie za mocny silnik na duze obciazenia)
tlumik tez wymienilem, srodkowa i ostatnia czesc, mozna sie rozkoszowac muzyka
lubi palic jak na tak maly silnik, a naprawy renault, fiata i mitsubishi nie naleza do tanich
autko kupilem tanio i jestem zadowolony.uwazam ze zrobilem dobry zakup 7 miesiecy temu
byloby na 5 gdyby nie fakt ze nie moge go odpalic czasami jak jest cieply.to potrafi irytowac
nie stwierdzono
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Hatchback 1.4 e 75KM 55kW