Oceny Renault Megane I Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW 1999-2003

Renault Megane I Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW 1999-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Megane I Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW 1999-2003

~Krzysiek
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za całokształt daję 5. Spalanie i koszty eksploatacyjne nawet w obecnej chwili nie są katastrofą dla portfela. Auto pali w cylku miejskim 9l lpg w trasie da się zejść do 6l. Na autostradzie przy 160km/h spalanie wyszło mi 12,5l lpg rewelacja! Rada dla tych co szukają meganek. KUPCIE DOBRY EGZEMPLARZ BEZWYPADKOWY Z ORYGINALNYM PRZEBIEGIEM NAWET POWYŻEJ 250TYŚ . 95% AUTO ŚCIĄGANYCH ZZA GRANICY JEST KRĘCONYCH SAM SZUKAŁEM AUTA DLA SIEBIE W...
~Walgrad
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Auto przejechało w moich rekach 120 000 i nigdy mnie nie zawiodło. Czasami pojawiały się drobne problemy z elektryka lub zawieszeniem ale groszowe sprawy. Bardzo polecam jako samochód zamiast wyeksploatowanego Golfa
~tomek179a
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Autko wygodne. Oszczędne (pali dokładnie tyle samo co Matiz). Egzemplarz bardzo awaryjny, poza silnikiem i karoserią wymieniłem w nim w sumie wszystko. Po jakimś czasie zaczął rdzewieć, więc go sprzedałem. Nikomu nie polecam tego samochodu.
~Sroqraf
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bardzo komfortowe auto z 2000 roku można kupić za 10 tys zł. UWAGA! Radzę szukać auta z dwoma kluczykami. Obecnie borykam się z problemem zrobienia duplikatu klucza co graniczy z cudem. Serwis życzy sobie 700zł. Można kupić drugi kluczyk, dorobić grot i poszukać zakładu, który za 300zł sprawi że duplikat odblokuje immobilizer, ale po klucz z centralnym zamkiem należy uderzać tylko do serwisu :(
3,3
~gc54931
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
autko generalnie fajne,miło się tm jeździ lecz niestety 90 KM to zdecydowanie mało przy masie KOMBI. Na prostej od 120 km/h nie ma czym jechać a zużycie paliwa jak przy silniku conajmniej 1,6 105 KM. Z poważnych usterek teraz nawaliło mi Serwo hamulcow, koszt 1300 PLN nowe plus usluga serwisowa.
~Piotrek
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za te pieniążki autko dobre. Wersja combi ma na prawdę dużo miejsca (bagaż) choć każda inna też wcale nie jest mała. Marzył mi się Scenic ale to były większe pieniążki dlatego wybrałem wielkość wersji combi w zastępstwie i jestem bardzo zadowolony.
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
13,3
9,4
~Darek37
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Naprawde dobre autko pakowne z dobrym wyposazeniem. troszke zasłaby silniczek 1,4 16 v do combi brakuje mocy trzeba kręcić na wysokie obroty to i jedzie wiec polecał bym silnik 1,6 częsci ceny przystepne .Jezeli ktos chce miec samochód dobry to warto sie zastanowić nad kupne meganki.usterki występują jak w kazdym samochodzie.
~Darek37
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Samochód naprawde dobry niezłe wyposażenie 4 poduchy ABS klima el.sz wspopmaganie duża przestrzeń ladna sylwetka moze jeden minus silnik 1,4 brakuje mocy przy pełnym obciążeniu trzeba kręcic troszke na obroty to wtedy dynamika jazdy jest dobra wiec polecał bym silniczek 1.6.Nie przerabiam na gaz bo widzę ze niema potrzeby przy takim spalaniu
~Grzegorz
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Idealny i tani samochodzik, przejechałem nim 100000 km i bez awarii, tylko leję paliwko i serwis co 20000 km. Żonie kupiłem też megankę, ten sam model tylko z mniejszym przebiegiem. Jeden minus - wychodzę bąble na klapie. Pozatym extra !!!! A silniczek jest odjazdowy - chyba nie ma lepszego i oszczędniejszego w tej klasie, i ta moc !!!
~iras
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Auto kupowałem bez przekonania - myślałem o Skodzie. A do tego kombi - dużo miejsca - bezproblemowe rodzinne wyjazdy z 4 rowerami na dachu !!! Dobra bryka - następny będzie też na pewno Francuz i na pewno kombi.
Renault Megane I Kombi