Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Renault Megane II Coupe 2.0 T 163KM 2002-2008 - Oceń swoje auto

7,2

7,5

8,8

5,4

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Inne

Autko zasadniczo OK. oczywiście jak kazde ma drobne mankamenty, wiec jako użytkownik człowiek jedzie do serwisu ( w końcu gwarancja) AAA tu zoonk ,jak w czeskim filmie, panowie zaczynają się uczyć na moim aucie !! żenada!! po czym okazuje się że bardziej popsuli niż było >> jak chcecie zmienić tylko olej Polecam serwis w Opolu!!

Sugeruję usunięcie, bo:

poprzednia ocena

następna ocena

powrót do listy
sortowanie według długości komentarza (zmień sortowanie)

Oblicz koszty własnej jazdy 2.0 T 163KM 2002-2008

Kierowcy, którzy oglądali Renault Megane, oglądali także

Dowiedz się więcej o Renault Megane

Przeczytaj o Renault Megane

Renault Megane Coupe GT 220 - z wyczuciem
Renault Megane Coupe GT 220 - z wyczuciem Myśląc o sportowym coupe od Renault, od razu do głowy przychodzi nam model Megane R.S. Nie zapominajmy jednak, że obok niej w ofercie dostępna jest też nieco mniej radykalna wersja, choć również stworzona przez dział Renault Sport. Megane Coupe GT.

Renault Megane - zobacz filmy

[HD] Renault Megane 2.0 T 220 KM vs. Seat Leon SC FR 1.8 TSI 180KM – test AutoCentrum.pl Początkowo porównanie dwóch aut, co prawda z tego samego segmentu, ale z różnymi silnikami wydawało się bezsensowne. Po bliższej analizie okazało się jednak, że Seat Leon SC FR dzielnie walczy z o wiele mocniejszym Renault Megane Coupe GT i co ciekawe, w niektórych aspektach wygrywa. W których? Przekonajcie się sami oglądając nasz test!
Renault Megane Coupe GT 2.0 T 220 KM - pomiar spalania
Renault Megane Coupe GT 2.0 T 220 KM - pomiar spalania Renault Megane Coupe GT z silnikiem 2.0 T o mocy 220 KM - nasz pomiar spalania w różnych warunkach.
Renault Megane 1.2 TCe 130 KM - pomiar spalania
Renault Megane 1.2 TCe 130 KM - pomiar spalania Kolejny pomiar spalania. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, jak w tym teście wykaże się Renault Megane z silnikiem 1.2 TCe o mocy 130 KM. Zapraszamy do oglądania!

Liczba wpisów 190 825