Oceny Renault Modus Hatchback 1.2 TCE 101KM 74kW 2004-2012

Renault Modus Hatchback 1.2 TCE 101KM 74kW 2004-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Modus Hatchback 1.2 TCE 101KM 74kW 2004-2012

~Hubert
Hatchback 1.2 TCE 101KM 74kW
Przejrzałem kilkanaście samochodów różnych marek zanim zdecydowałem się na zakup. Parametry jakimi się kierowałem: auto dla żony (czyli wygląd musiał przypaść do gustu); małe miejskie auto; bagarznik miał pomieścić wózek; od czasu do czasu miało nim podrużować 5 osób; silnij miał nie mulić; cena zakupu i eksploatacji miała być niska/przyzwoita. Wybrałem wersję po lifcie (krutszą) z małym silniczkiem turbo. W czym modus wygrał? (chodzi o...
~Zegarmistrz
Hatchback 1.2 TCE 101KM 74kW
Idealne autko dla starszej osoby do jazdy po miescie ale także poza nim. Największe plusy to wysoka pozycja za kierownicą, widoczność, łatwość manewrowania, uniwersalne wnętrze i świetne światła. Silnik też jest OK.
3,8
~Ula
Hatchback 1.2 TCE 101KM 74kW
Bardzo ładne autko. O wiele lepsze niż Fabia. Wyższe lepiej się prowadzi. Takie do miasta dla kobiety. Za nieduże pieniążki.
~krolik33
Hatchback 1.2 TCE 101KM 74kW
Przez rok użytkowania wymieniony jedynie olej. Choć auto od handlarza i licze się z tym że mogło być bite, sprawuje się świetnie. Moc wygoda, do miasta nie ma lepszego, na trasie też daje radę!
~krolik33
Hatchback 1.2 TCE 101KM 74kW
Auto na prawdę przyjemne, wygodne, póki co żadnych awarii
~maly
Hatchback 1.2 TCE 101KM 74kW
Polecam to autko dla rodziny młodej 2+2 Niskie spalnie - ekonomiczne Pojemne - codziennie do przedszkola i raz na rok na wakacje :-)

Usterki Renault Modus

Renault Modus – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu