Oceny Renault Modus Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW 2005-2012

Renault Modus Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW 2005-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Modus Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW 2005-2012

~Maciek z Lublina
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Bardzo ekonomiczny silnik. Przy ekonomicznej jeździe (do 100 km/h) na trasie spala 3.5 L, w mieście bez korków 5 L. Jeśli chodzi o awaryjność to jeszcze nie miałem żadnych problemów. Tylko wymiany eksploatacyjne. Tankować i jeździć. Ale proponowałbym tankować jednak to droższe paliwo, np. Verve. Ze względu na wtryski paliwa - Common Rail. Jeśli chodzi o moc to te 85 koni jest wystarczające jak na wagę tego samochodu, a przy tym ma niskie...
~Piotr
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Szukałem auta względnie małego i przede wszystkim ekonomicznego. Nie chciałem wydac kwoty 25 tysięcy na auto powyżej 4-5 lat. Tak też się stało, kupiłem czteroletniego modusa, który całkowicie spełnił moje wymagania. Auto jest nowoczesne, ma niebanalny wygląd, w środku jest już dosyć nowoczesny design, nie kosztuje fortuny, nie jest awaryjne, oferuje sporo miejsca w środku i przede wszystkim jest ekonomiczne, a 85cio konny silnik przy tej...
3,6
~Stanisław
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Samochód w sumie OK, ale te drobne mankamenty psują całość wrażenia. Choć drobne to wcale nie tanie w naprawie, a biorąc pod uwagę beznadzieję (znów się sp....y) robi się z tego wcale niemały problem. I bardzo irytujący!
~zbypor@o2.pl
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
jak dotychczas auto bezawaryjne ( 6 lat), wygodne dla kierowcy i pasażerów, zdaje egzamin zarówno podczas jazdy po mieście (przewaga) ja i na trasie, nie ma problemu z wyprzedzaniem nawet na 5-tym biegu. Ocena wysoka.
3,7
~X
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Jedną ciekawą rzecz napiszę. Spalone żarówki H7 w reflektorach wymieniam sam !!! w ciągu 5 minut bez odkręcania niczego. Normalnie ręką (trochę po omacku) ale bez problemu
~Pasta
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Generalnie to fajny, przykuwający wzrok samochodzik.
Dziennik kosztów dla Renault Modus Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
5,3
~Marcin K
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Bardzo udane auto RENAULT. Wysoki poziom bezpieczeństwa co dla mnie jest najważniejsze . Niski koszt eksploatacji. Znakomite prowadzenie auta i oryginalny wygląd
~jeży zajdel
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
dynamiczny bezawaryjny nigdy mi sie nie psuł polecam (Silnik)
~rom
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Super auto w dobrej cenie Przejechałem 10 tys km bez żadnego problemu (Silnik)
~marian
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
silnik jest w miarę elastyczny zbiera się już od niskich prędkości obrotowych oczywiście nie ma co spodziewać sportowego szaleństwa (Silnik)
Renault Modus Hatchback