Renault Modus 1.5 dCi 85KM od 2005 - Oceń swoje auto

Renault
Modus
1.5 dCi 85KM od 2005

Oceny Renault Modus 1.5 dCi 85KM od 2005

1% lepiej niż w segmencie Minivany (4,15)

autodna

dodano 22.02.2010 przez

Szukałem auta względnie małego i przede wszystkim ekonomicznego. Nie chciałem wydac kwoty 25 tysięcy na auto powyżej 4-5 lat. Tak też się stało, kupiłem czteroletniego modusa, który całkowicie spełnił moje wymagania. Auto jest nowoczesne, ma niebanalny wygląd, w środku jest już dosyć nowoczesny design, nie kosztuje fortuny, nie jest awaryjne, oferuje sporo miejsca w środku i przede wszystkim jest ekonomiczne, a 85cio konny silnik przy tej masie auta bez problemu radzi sobie z wyprzedzaniem na trasie - dojeżdżam do pracy w sumie 80km codziennie.

dodano 16.11.2010 przez

Samochód w sumie OK, ale te drobne mankamenty psują całość wrażenia. Choć drobne to wcale nie tanie w naprawie, a biorąc pod uwagę beznadzieję (znów się sp....y) robi się z tego wcale niemały problem. I bardzo irytujący!

dodano 29.06.2010 przez

jak dotychczas auto bezawaryjne ( 6 lat), wygodne dla kierowcy i pasażerów, zdaje egzamin zarówno podczas jazdy po mieście (przewaga) ja i na trasie, nie ma problemu z wyprzedzaniem nawet na 5-tym biegu. Ocena wysoka.

dodano 29.09.2013 przez

Jedną ciekawą rzecz napiszę. Spalone żarówki H7 w reflektorach wymieniam sam !!! w ciągu 5 minut bez odkręcania niczego. Normalnie ręką (trochę po omacku) ale bez problemu

dodano 24.09.2006 przez

Bardzo udane auto RENAULT. Wysoki poziom bezpieczeństwa co dla mnie jest najważniejsze . Niski koszt eksploatacji. Znakomite prowadzenie auta i oryginalny wygląd

dodano 12.11.2008 przez

Generalnie to fajny, przykuwający wzrok samochodzik.

dodano 29.01.2005 przez

piekny z zewnatrz i wewnatrz. polecam

dodano 19.07.2006 przez

to był trafiony zakup