Oceny Renault Scenic I Minivan 2.0 i 115KM 85kW 1997-1999

Renault Scenic I Minivan 2.0 i 115KM 85kW 1997-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Scenic I Minivan 2.0 i 115KM 85kW 1997-1999

~ScenicLover
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Wspaniały samochód, zwinny w miescie, pakowny i komfortowy na trasie. rewelacyjne zawieszenie, elastyczny silnik, fantastyczne rozwiązania z dziedziny ergonomii i zagospodarowania przestrzeni. Mam go od nowości (10 lat) i ani myślę o sprzedaży. To prawda, że jest to francuski piesek, którego trzeba traktowć delikatnie i cały czas dolega mu jakiś duperel. Nie daje prestiżu Mercedesa, ani precyzji prowadzenia Hondy. Ale to nie jest istotne, to...
~maumig@wp.pl
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
tutaj można by długo pisać...przed kupnem tego auta przeczytałem setki takich opini ....i z reguły to co czytałem to: francuskie gówno, delikatne zawieszenie drogi części....a wiec przybliże troche....otóz troche w tym prawdy jest w tym zawieszeniu....naprawde jest delikatne i jezeli należysz do grona osób których denerwuje non stop czegoś stuknie pukanie itp to odradzam.....to autko ciagle jest słychać jak pokonuje dziurypo kupnie auta...
3,1
~miki
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Najpierw plusy - przestronny jak na auto mierzące 4,2m, wygodne i dosyć oszczędne. A teraz MINUSY. Ilość napraw przyprawia o ból głowy! Przez 20 tys wymieniona skrzynia biegów, pompa olejowa, 2 razy rozrusznik, padł immobiliser, pompa paliwowa o drobnych pierdołkach już nie wspominam.
~PawełoDScenica
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Auto do polecenia, wygodne bogato wyposarzone, spełniające wszelkie wymagania od przejazdów na krótkich odcinkach, przez wyjazdy z rodzinką na wakacje (trasa ok 500 km) po przewoz towarów (lodówka 160, Drzwi wyjściowe z ościeżnicą).
~oli
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
świetny rodzinny samochód ale tylko z dużym silnikiem typu diesel "np. 2.0l dti ecotec opla takiego ma moja żona w astrze wtedy cała rodzina i pies + bagaże jeżdzą za darmo 6.0l (150km/h) na 100 km" :-)
~Piotrek
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Doskonałe auto rozdzinne, wygodne, szybkie i z lpg jazda nie jest droga (koszt przejechania 100km porównywalny z najnowszymi turbo-dieslami) Silnik 2,0 8V jest baardzo elastyczny i zapewnia nam bez stresowe wyprzedzanie. Nie polecam silnika 1,6 8V gdyż będzie on za słaby do tego samochodu szczególnie jeśli zapakujemy do niego bagaże i rodzinke...
~Chris
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
W dziewiatym roku uzytkowania tego auta od nowosci musze stwierdzic, ze bylo warto go kupic. I nadal go nie sprzedam, pozostanie w domu jako pewny rezerwowy samochod, chociaz ja przesiade sie do ESPACE 3,5 V6 245 KM i to chyba juz w przyszlym tygodniu ;-)
3,1
~michal.kozlowski@poczta.fm
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Po 200 tys. km do wymiany maglownica, rura z siatką od kolektora (poza serwisem niedostępna), z katalizatora nic nie zostało, gumy na stabilizatorze wymieniałem 2 razy w ciągu 6 miesięcy, wcześniej padła jedna cewka, wysiadł wyświetlacz kilometrów, skaczą obroty, a poza tym szukam kupca na niego.
3,2
~kaban22@poczta.onet.pl
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
kupiłem używany, sprzedający lekko mnie oszukał. ale po wymianie kilku drobiazgów ca1200 pln jest ok.Pali dużo w miescie szczególnie niedogrzany.Słaba klima, niski ryjek.słabe światła. Dobry silnik chociaż czujnik temp któryśtam dawał zmiany przez pół roku dopóki nie znalazł usterki serwis "AUTORYZOWANY" sic!!!! świetny dla niezbyt dużej rodziny
~jakaz1@wp.pl
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Oceniam na 4,5 ogolnie.Trwale i niezawodne auto.Bezpieczne-sprawdzone niestety w wypadku- kolizja z Eskortem, wyjechal z bocznej drogi nawet niezwalniajac.Forg skasowany w Sceniku bez rannych ( w F. tez), lekko uszkodzony przod, blachy, chlodnica, reflktory.
Renault Scenic I Minivan